fbpx
Поради,  Рецепти

Прості рецепти, що допоможуть повернути до життя засмальцьовані кухонні рушники

З кухонними рушниками постійно трапляється бiда: жирні плями, неприємні запахи, сліди від харчового барвника. Випереш в aвтоматі, а ефект мінімальний!Як бути, якщо не хочеться двічі запускати машинку, включати гарячий режим і склянками насипати дорогий порошок?Візьміть собі на службу ці три економні методи. Результат – рушники свіжі і як нові.

Перший рецепт з олією:

3 л води;

2 ст. л. соняшникової олії;

2 ст. л. сухого відбілювача;

4 ст. л. прального порошку.

Що робити, у відрі або каструлі з’єднайте воду з маслом, вiдбілювачем і пральним порошком. Доведіть до кипіння і зніміть посудину на холодну конфорку. Тепер черга рушників. Їх потрібно акуратно помістити до рідини і тримати там, доки вода не охолоне.

За бажанням рушники можна випрати звичайним способом в машинці або  прополоскати. Навіщо тут соняшникова олія? Продукт розм’якшує сильні плями, і вони добре відпираються.

Читайте також:  – Дружина не повинна бути для чоловіка тільки хлібом. Не хлібом єдиним живе людина. Як мудра пані чоловіка повернула

Другий рецепт з олією:

3 л води;

50 г прального порошку;

30 г харчової соди;

20 г сухого відбілювача;

1 ст. л. рослинного масла.

В гарячій воді змішайте всі інгредієнти. Ємність, у якій ви зробили розчин, поставте на повільний вогонь. Близько 20 хвилин кип’ятіть кухонні рушники. А якщо у вас спочатку був окріп, цей етап можна пропустити.

Як і в першому рецепті, тримайте текстиль до охолодження води. Потім виперіть його в машинці або просто вимийте. Навіщо тут сода? Вона видаляє неприємні запахи.

Рецепт для мікрохвильової печі:

поліетиленовий пакет;

господарське мило.

Намочіть рушник, ретельного його намильте і відправте в пакет. Останній зав’язувати не треба. Потім 1,5 хвилини грійте рушник в мікрохвильовці на середній потужності. Акуратно дістаньте і, коли він охолоне, сполосніть в чистій воді.

Поради.

Махрові рушники швидко втрачають вигляд і довго сохнуть. Не купуйте їх. Краще потратьтесь на бавовняні і лляні вафельні варіанти. Вони стійкіші до забруднень.

Не ігноруйте паперові серветки. Вони виручать “колег” з тканини, коли треба увібрати жир і стійкі запахи.

Міняйте кухонний текстиль раз на два дні. Так він не дійде до критичного стану.

Групуйте вироби: одне– для рук, друге – для посуду, третє – для каструлі; четверте – для столу.

Джерело

You cannot copy content of this page