Прості та дієві засоби, які допоможуть Вам позбутися неприємного запаху у взутті

Є декілька досить простих засобів, які допоможуть Вам позбавити взуття від неприємного запаху.За матеріалами:Домовик

Довідайтеся про них у нашій статті!

1. ХАРЧОВА СОДА

Це абсолютно безпрограшний варіант. Про корисні властивості харчової соди й про те, як її можна використовувати в побуті, знають напевне всі.

Читайте також:Календар 2020: вихідні і святкові дні в Україні

Крім своїх властивостей, що чистять, цей природний хімічний елемент є також чудовим aбсopбентом. Сода поглинає запахи й навіть вологість, тому вона стане вашим вірним союзником у рятуванні взуття від неприємного запаху.

Як же її застосовувати? Дуже просто, вам потрібно всього-на-всього додати по одній столовій ложці соди в кожен черевик (прямо на устілки) і залишити для того, що б подіяла, на ніч. От побачите, до ранку від неприємного запаху не залишиться й сліду, взуття буде зовсім іншим.

2. ТАЛЬК

Тальк діє точно так само, як і сода. Він усмоктує в себе вологість і в такий спосіб поглинає й приглушає неприємні запахи.

Тут ви можете скористатися його перевагами по-різному: можете, як і у випадку із содою, насипати в кожний черевик невелику кількість тальку, залишити на ніч і витрусити ранком або другий варіант. Він теж дуже простій.

Можете посипати тальком свої ступні, так ви зможете запобігти сильному потовиділенню. Обидва способи є дуже ефективними, візьміть собі на замітку.

Читайте також:Степанів день – 9 січня: традиції, іменини та народні прикмети

3. ПОЗБУВАЄМОСЯ ВІД БАКТЕРІЙ

Ось ще один ефективний спосіб, хоча й трохи несподіваний. Було б непогано, якби у вас вдома завжди під рукою були шавлія й лаванда. Адже ці дві рослини чудово усувають неприємні запахи.

Усе, що потрібно зробити у випадку із взуттям, це покласти кілька листочків шавлії й кілька гілочок лаванди в кожний черевик і виставити їх на свіже повітря (наприклад, на балкон), щоб вони могли провітриться природно (це допоможе видалити бактерії).

На наступний ранок ваше взуття буде у відмінному стані, а ви із упевненістю зможете проходити в ньому увесь день, не випробовуючи почуття незручності.

4. АПЕЛЬСИН, ЛИМОН АБО ГРЕЙПФРУТ

Цитрусові: от ще одне чудове вирішення проблеми! Ніколи не викидайте шкірку від лимонів, апельсинів або грейпфрутів, адже вони дуже ефективно справляються з неприємними запахами.

Як і з усіма попередніми засобами, шкірку потрібно буде просто покласти на ніч у черевики й усе. Дійсно працює, перевірено!

5. ЕФІРНА ОЛІЯ ЧАЙНОГО ДЕРЕВА

Серед різноманіття ефірних олій з дезінфікуючими властивостями олія чайного дерева, без сумніву, є найбільш ефективною. Її можна купити в аптеках або парфумерних магазинах, вона зовсім не дорога.

Усе що потрібно робити, це капати по кілька крапельок олії на устілки свого взуття два рази в тиждень, це не тільки дозволить видалити неприємний запах, але й усуне причину його появи — бактерії.