fbpx

Простий засіб для прання, який заощадить ваші гроші і нерви, а білизна виглядатиме як нова

Є один простий інгредієнт, який можна використовувати для прання, заощадивши при цьому гроші і нерви. Влийте в пральну машину білий винний оцет, і ви швидко відчуєте його переваги!

Перед пранням нанесіть півсклянки оцту безпосередньо на одяг. Це зробить більш ефективним миючий засіб, збереже яскравість кольорів і зменшить мильну піну, яку іноді видно на темному одязі після прання. Джерело

Налийте невелику кількість оцту в відділення для пом’якшувача тканин. Оцет має той же ефект, але він менш агpeсивний як для одягу, так і для навколишнього середовища.

Кислота допомагає видалити плями з білого одягу і дезодорує їх.

Іноді після прання залишаються дратівливі розводи, особливо, якщо використовувати порошкові миючі засоби. Додавання півсклянки оцту в цикл полоскання вирішить цю проблему.

Хоча це може здатися абсурдним, але оцет допомагає нейтралізувати неприємні запахи.

У миску з гарячою водою і половиною чашки оцту ви можете помістити одяг з плямами. Нехай полежить там ніч, а потім виперіть в звичайному режимі. Ще можна налити трохи концентрованого оцту безпосередньо на пляму і енергійно потерти.

З деяких тканин досить складно видалити волосся і шерсть тварин. І тут вам може допомогти оцет. Додайте трохи кислоти під час процесу прання, і можете бути впевнені, що після сушіння волосся і шерсті на одязі більше не буде!

Читайте також: Приїхала мама в гості і відчистила духовку до блиску. Я й уявлення не мала, що цей простий спосіб настільки дієвий

Деякі тканини створюють статичний заряд. І тут вам допоможе цей кухонний продукт. Додайте в миску 6 столових ложок оцту і залиште там одяг на 30 хвилин. Проблема буде вирішена.

І ще один важливий момент: за допомогою оцту ви зможете очистити свою машину від окалини без додавання інших препаратів.

Існує думка, що завжди потрібно використовувати дорогі хімічні речовини, але це вороги навколишнього середовища. Іноді краще просто подивитися, що є в коморі!

You cannot copy content of this page