Протягом останніх п’яти років Аня відчувала себе вкрай пригнічено, від того що кинула хлопця, хоча вони вже планували весілля. Кинула і поїхала в Європу в пошуках кращого життя, але доля зіштовхнула їх знову

Історія розлучення проста, Аня страшенно хотіла виїхати, а її коханий Максим не хотів. Вони обоє закінчили престижний університет, вчилися на одному курсі, там же у них і закрутився роман. Максим буквально на руках носив Аню, дарував їй дорогі подарунки, хоча сам тільки нещодавно влаштувався на роботу, але все що заробляв витрачав на свою любу.

Він познайомив її з мамою, батька у Максима не було й мама ростила його одна, а у Ані навпаки, сім’я була добре забезпечена, батьки все життя пропрацювали керівниками, а тепер були вже на пенсії і тато завжди говорив, що дівчині потрібно їхати за кордон, тут їй робити нічого, ні кар’єрного росту, ні хорошої зарплати.

Ось і вирішила Аня поїхати підкорювати Європу, тим більше у неї в Німеччині працював близький друг Микита, який і запропонував їй хорошу роботу, правда не керівником звичайно, але посада теж була непогана, а там з часом і кар’єрний ріст.

Розмова у Ані з Максимом була складна. Аня наполягала що поїде, а як влаштуватися і заведе знайомства, то покличе до себе Максима, він був категорично проти, він просто не розумів як можна побудувати кар’єру за кордоном, адже своє життя він пов’язував тільки зі своєю батьківщиною, та й навряд чи там за кордоном йому запропонують гарну роботу.

Хоч і збиралися вони вже одружитися, але це Аню не зупинило, вона сказала що не може залишатися тут, зібрала свої речі і поїхала до Німеччини. Макс довго переживав з цього приводу. Перший рік він взагалі ходив тільки на роботу, а вечорами сидів удома, не спілкуючись ні з друзями, ні з близькими.

За ці п’ять років Аня здорово підтягла німецьку мову, що допомогло їй влаштуватися на відмінну роботу, і рівень життя злетів до небес, принаймні, по мірках Ані. Вона вийшла заміж за свого друга Микиту, правда особисте життя особливо не клеїлося. Таких почуттів як до Максима, вона не відчувала до чоловіка. Ось бувало і сумувала, згадуючи романтичні вечори, проведені з Максимом, а тут чужина дім-робота, чоловік, якого Аня не любить, про дітей і мови бути не могло, не хотіла вона їх від нелюба.

І ось нещодавно Аня дізналася, що до них через тиждень приїжджають партнери з України, підписувати важливий контракт і в списках прізвищ, вона побачила прізвище Максима. Спочатку вона подумала, що це збіг, але коли вона дізналася повні ініціали, обімліла. Ось так новина, і їй потрібно обов’язково постати перед ним у всій красі і показати, що вона зробила правильний вибір.

Щоб не втратити обличчя перед колишнім хлопцем, підготувавшись до зустрічі, Аня з партнерами приїхала до Максима, яке ж було її здивування, коли вона дізналася, що Максим не просто представник компанії партнерів, а її генеральний директор.

Розлучившись з Анею, Максим-вантажник погорював, а потім взяв себе в руки і з одним з інститутських товаришів організували компанію. Запропонувавши свій проект інвестору і зацікавивши його, вони отримали фінансову гарантію на свої проекти, і за кілька років їх компанія потужно рвонула вгору, а ще Аня дізналася що Максим одружився, і у нього тепер є прекрасна пара малюків хлопчик і дівчинка.

Додому Аня поверталася в засмучених почуттях, не такої вона чекала зустріч з Максимом, та й жевріла в ній ще надія що він її досі любить. Ось так буває, поїхала за щастям на чужину, а своє рідне щастя втратила.

Фото ілюстративне з вільних джерел