fbpx

Протягом року кожен має принести з церкви сім освячених «святинь», які охоронятимуть вас і ваш дім від усіх бід, проблем та негараздів

Протягом року кожен має принести з церкви сім освячених «святинь», які охоронятимуть вас і ваш дім: «водохресну воду — на здоров’я та очищення людей, стрітенські свічки — на захист і очищення будинку, сіль чистого четверга, рушник, освячений у Великдень, і засушену паску — для здоров’я, мак, освячений 14 серпня і маленькі ікони покровителів на Покрову — для захисту.

Також не забудьте на Великдень придбати освячені в церкві обереги: хрестики, браслети, червоні плетені ниточки, образки.

19 січня, у свято Хрещення, воду освячують молитвою і хрестом. Кожен може сходити до відкритого джерела або до церкви, щоб набрати водохресної води і використовувати її для своїх потреб.

Свічки, освячені в цей день в храмах, наділені особливим значенням і силою надавати допомогу людям в складні моменти їхнього життя. Принесіть з храму Стрітенську свічу, вона допоможе висвітлити вам шлях.

Особливістю в Чистий четвер вважають цілющу силу солі, яка називається четверговою. Після купання члени сім’ї повинні кинути жменю солі до горщика, щоб вона слугувала оберегом будинку на майбутній рік. Для збільшення сили її запікали в печі або освячували в церкві.

Читайте також: Молитва «Жіноче щастя в роду» – допоможе уникнути багатьох проблем і позбутись бід

Також варто засушити одну великодню паску й зберігати її цілий рік. Розмоченим тістом паски потрібно годувати лежaчих хвopих.

Із предметів побуту до великоднього кошика варто покласти маленький рушник. Потім зберігати його цілий рік на поличці біля ікон. Такий рушник потрібно використовувати, якщо хтось із близьких людей захворіє. «Змочіть його в свяченій воді й обітріть тіло хвоpoго в разі гаpячки, мігpeні та інших недуг».

You cannot copy content of this page