Прожили з дружиною 30 років. Звичайно все було, і горе і радості, і скандали і щастя. Жили непогано в матеріальному плані, дім – повна чаша, трьох дітей забезпечили житлом, кожному по квартирі, самі їздили на хороших авто. І ось, в одному зі скандалів промайнуло слово «розлучення»

Були днями з чоловіком у хорошого знайомого нашої сім’ї. Історія не радісна.

Скажу відразу що ні чоловік, ні дружина не були святими. Зради були присутні з обох сторін. Загалом, дружина зібралася і пішла в одну з куплених квартир. Пішла і не повертається. Тиждень, два, місяць – і з повинною не приходить. Та ще й на розлучення подала. Діти залишилися з батьком, молодшому синові 12 років всього було. Чоловік, звичайно, приголомшений. Очікував, що все буде як завжди, а тут ….

Три роки минуло. Розлучення відбулося. Дружина продала свою дорогу машину, купила квартиру, зробила ремонт, вже і з чоловіком прожила, в загальному добре все у неї. Чоловік відсудив молодшого собі, син живе з ним і мама платить йому аліменти. Два старших з нею не спілкуються і, напевно, у них є на це причини. А зокрема, мама вирішила що чоловікові і дітям багато залишилося і вирішила все ділити.

Квартири, які були куплені для синів оформлені на тата, вона подала заяву про розподіл майна півроку тому. Все що разом створювали для дітей зараз на кону, діти просто диву даються, тато рве і метає (він реально хороший батько). Ось так буває. 30 років шлюбу і ніхто не очікував такого повороту подій. Хоча я особисто думаю, що вони помиряться, не знаю чому так думаю.

Фото ілюстративне