При найменшій сварці погрожувала чоловікові, що піду. І ось, в останній раз він просто зібрав мої речі і відвіз мене назад в рідну домівку. Повернув туди, звідки взяв

Все через мій поганий характер. Не те щоб зовсім нестерпний характер, злегка розпещена. Мені 21 рік. Вийшла заміж в минулому році. Він старший за мене на 6 років. Прямолінійний, спокійний, проте впертий як бик! Я його кохаю, і він мене теж. Але при найменшій нашій сварці, говорила йому ці слова: «піду від тебе, якщо …»

Так повторилося три-чотири рази. В останнє скандал був через те, що він не ночував удома. І коли я знову вжила свою коронну фразу, він зняв обручку з мого пальця і ​​відвіз додому. Крикнувши мені у слід, – розлучаюся!

Його мама теж дуже образилася на мене. У пориві гніву вона написала моїм батькам, – поверніть гроші за калим. Ваша дочка прийшла проводити над нами експеримент чи що? І багато інших неприємних слів, прокльонів посипалися в мій бік.

Я не хочу розлучатися, навпаки хочу до нього повернутися. Просила вибачення у нього і у його матері. Вона мені у відповідь, – ти що знущаєшся? Ми тобі не іграшка, прийшла, захотіла – пішла.

А він взагалі мовчить. Ігнорує мене. Не знаю як бути тепер? Він просто злий зараз на мене. А якщо він більше не хоче бути зі мною?

Фото ілюстративне спеціально для Особлива