Прийшла біда в наш будинок: сестра чоловіка посварилася в пух і прах зі своїм чоловіком. Мати її в рідну домівку не пустила, мудро відправивши миритися з чоловіком. А ось мій чоловік виявився не таким категоричним, як його батько, і надав сестрі притулок

У нашому будинку Катя, сестра чоловіка, поводила себе немов королівна. Їсти приготовану їжу, вона відмовлялася. Своїх грошей у неї не було, тому до приходу Васі, мого чоловіка, Катя сиділа голодна. Варто чоловікові переступити поріг будинку, як вона відразу мчала до нього зі скаргами: – Васю, твоя дружина морить мене голодом! Те, що вона готує їсти неможливо. Як ти з нею живеш? Ти купив м’яса, як я тебе просила? Зараз швиденько підсмажу.

Смажене м’ясо в моєму домі? Щоб я слюнями захлинулася? Катя вирішила настільки витонченим способом звести зі мною рахунки? Чоловік терпляче пояснив сестрі, що я – мати, що годує. І шлунок нашого немовляти дуже чутливий до того, що я їм.

– Я з солідарності їм те ж, що і дружина. Вибач, але про смажену їжу ми тимчасово забули.

Катя образилася, пішла в кімнату, що ми їй виділили, так голосно грюкнувши дверима, що розбудила малюка, який мирно спав. Поведінка Каті мене завжди дивувала: більш безпардонної і нахабної особи я в житті не зустрічала.

Нашу з чоловіком квартиру вона вважала і своєю. Адже нерухомість придбана її братом, значить і Катіна теж. А знаєте, чому Катерина посварилася зі своїм чоловіком? До них в гості приїхала його сестра, Юля. Катю аж трясло від обурення, коли вона розповідала: – Ні, ти уявляєш, приперлася в мій будинок, і поводить себе, ніби це вона господиня! Зовсім мене ні в що не ставить! Ніби це її будинок, а не мій. А чоловік її ще й захищає. Юля взяла і пішла по магазинах, напнувши мою сукню. Навіть не запитала!

Катя скаржилася на сестру свого чоловіка, фарбуючи свої нігті моїм лаком, який взяла без дозволу. На моє німе запитання, вона заявила: – Тобі шкода чи що? І взагалі, я впевнена – тобі його мій брат купив. Значить – хочу і беру. Я дозволила собі запитати у сестри чоловіка: – Кать, а тобі така поведінка Юлі нікого не нагадує? Ось у мого чоловіка теж є сестра, дуже нахабні мадам.

Катя вилупила очі і обурено заголосила: – Ти не розумієш, це інше! Ми з чоловіком купили квартиру в шлюбі. Юля то яким боком до нашої квартири відноситься? Ніяким! А те, що купив мій брат – це його, ти ж тут ні при чому!

Зрозумівши, що сперечатися з нею марно, я пішла в кімнату. Ось такі у Каті подвійні стандарти виходять. Я стала збиратися. Жити з Катею під одним дахом, мені зовсім не хотілося. З’їжджу до мами на тиждень-другий, там дивись і Катя з чоловіком помириться.

– А ти це куди намилилась? – поцікавилася Катя.

– Як це – куди? До твого чоловіка сестра приїхала, ти що зробила? Втекла!

– Ну так. Що я, повинна цю хамку в моєму будинку терпіти? – з обуренням подивилася на мене сестриця чоловіка.

– Ось і я хамку в моєму будинку терпіти не збираюся.

– Це – не твій будинок, це будинок мого брата! І сама ти хамка! Поводитися з гостями навчися спочатку. Теж мені, знайшлася тут господиня! Іди-йди, нам так краще буде! – зраділа моя співрозмовниця.

Я поїхала. Чоловік в той же вечір приїхав за нами до моєї мами. Дізнавшись про те, що трапилося, він відвіз сестру до її чоловіка.

– Не звертай уваги. Просто Катька злиться, що Юля з її чоловіка мотузки крутить, а у неї зі мною такого не прокатує. – заспокоїв мене Вася.

Вдома я виявила «прощальний подарунок» сестри чоловіка: на дзеркалі у ванній червоною помадою було написано: «Спасибі за чудову ніч» і відбиток губ. Вона що, дійсно думала, що я не впізнаю свою помаду? І сенс подібного напису? Чоловік же сам вдома не ночував. Треба буде потім в розмові збрехати, що дзеркало я мою губкою для унітазу. Нехай порадіє.

Фото ілюстративне з вільних джерел