Прийшов до нас Сергій – чоловік який жив з дружиною на іншому кінці села, і попросив показати записи з камери. Так і попалася Лєнка з місцевим будівельником, але то був не кінець історії

Цього року почастішали в нашому дачному дачному товаристві випадки крадіжок і зломів будинків. У нас і охоронець є, і пильні мешканці завжди напоготові, та все одно щотижня кого-небудь та обкрадали. Вирішили ми себе убезпечити – повісили біля дверей камеру відеоспостереження. Паркан у нас – низька решітка через яку все видно. Тому в огляд камери потрапив город навпроти входу в будинок і загальна і єдина дорога, по якій всі ходять.

І ось якось прийшов до нас Сергій – чоловік який жив з дружиною на іншому кінці села і питає: – Друзі, а можна ваші записи з камери подивитися? Вчора Лєнка моя так пізно від подруги повернулася! Сказала що у Насті посидить, а сама повернулася о першій годині ночі і від неї чоловічим парфумом смерділо!

Нас звичайно це прохання збентежила, але подивитися дали. Причини відмовляти не було, та й відносини псувати не хотілося. Подивилися на перемотуванні весь вечір до першої години ночі. Так і попалася Лєнка – йшла з місцевим будівельником, а він її обіймав, так цілуватися ліз. Сергій розлютився не на жарт. Утік з дому за секунду.

Того ж вечора дізналися подробиці – виявляється Лєнка вже не перший раз так гуляла у нього. Але теж виявилася не з боязких. Крайніх знайшла – нас з дружиною. Прийшла до нас і почала скандалити – вимагала прибрати камеру, виплатити їй за моральні збитки і за те, що в особисте життя втрутилися. Ми відмовилися, а вона пішла по сусідах – розповіла всім як ми за нею підглядали, що вони можуть наступними стати.

Половина жителів її послухали і навіть перестали з нами вітатися. Камеру ми не прибрали – все-таки наша безпека нам важливіше. А Лєнка, яка оселилася вже у цього будівельника, так і ходить і дметься на нас. А ми спостерігаємо як вона ночами то з колишнім чоловіком в обнімочку ходить, то знову з цим будівельником Льошкою. А якщо вони приходять і просять – ми ці записи їм показуємо. Так і триває донині.

Чим закінчиться це не знаємо, але Лєна вже дійсно налаштована йти на нас заяву писати за те, що влазимо в особисте життя!

Фото ілюстративне з вільних джерел