Прикмети на початок року: яким буде для вас 2020 рік?

Новий рік споконвіку був важливим часом, і не дарма найголовнішу ніч у році наділяли особливими якостями. Експерти рекомендують вам ознайомитися з прикметами, завдяки яким кожен зможе зловити удачу за хвіст і не зробити прикрих промахів на початку нового 2020 року. Він буде високосним, а значить, потрібно з особливою увагою і обережністю ставитися до подій і знаків.

Як відомо, мабуть, кожному, будь-який рік пройде саме так, як його зустріти. Це означає, що на початку року важливо залучати позитивні зміни і відмовитися від конфліктів. В цьому випадку удача не відвернеться, а проблеми обійдуть стороною. Джерело

Новий рік, за прикметою, варто почати з добрих вчинків і безкорисливої допомоги. Господар 2020 року, Білий Щур, цінує позитивні якості характеру і буде прихильний до тих, хто не проходить повз чужу біду.

Згідно прикмет, початок року – час для завершення необхідних справ, і найвдаліший – це роздати борги, звільнившись від залежності. Це допоможе не просто відчути свободу, а й залучити в життя благополуччя. Зазвичай радять закінчувати такі справи до Старого Нового року або до Нового року за китайським календарем.

Початок нового року – час перетворення, і прикмета свідчить, що в новому році потрібно забути про сварки і конфлікти, помиритися з близькими і зарити сокиру війни. Щире прощення дозволить відчути радість і знайти щастя.

Першого січня можна дізнатися про те, що приготувала доля. Для цього потрібно всього лише вийти на прогулянку. Зустріч з собакою при цьому обіцяє надійного друга, який буде поруч в хвилини труднощів. Якщо зустрілася кішка, то потрібно бути обережними, щоб не піддатися провокаторам і заздрісникам. Звичайно, не слід ображати тварина: а ось добрим вчинком можна залучити Фортуну.

Знайти монету на початку нового року – до удачі в грошах, а якщо сталося так, що гроші втрачені, то протягом року з фінансами потрібно поводитись дбайливо.

Перші три дні нового року сняться віщі сни, які важливо запам’ятовувати. Прикмета свідчить, що приємні сни завжди обіцяють удачу, а якщо після пробудження тривога не відпускає, слід стати потайним і не розповідати нікому про свої плани.

Читайте також: Чого потрібно позбутися у 2020 році кожному зі знаків Зодіаку, щоб стати щасливими

За прикметами, на початку року можна дозволяти скандалам і конфліктам увірватися в життя, інакше проблеми у взаєминах з близькими і колегами будуть переслідувати протягом всього року.

Також, згідно з прикметами, кожна подія, що сталася 1 числа, може стати доленосною. У цей день важливо стежити за знаками долі, щоб виключити труднощі в майбутньому і вибрати вірний шлях до щастя.