fbpx

Прикмети на удачу: що потрібно зробити перед виходом з дому

Передбачити розвиток подій після виходу з будинку неможливо. На щастя, існують особливі прикмети на удачу, які допоможуть вам захиститися від несподіваних і неприємних подій.

Багато людей, наприклад, сідають «на доріжку», щоб уникнути різних невдач і запевняють, що це дійсно працює. Спеціально для вас ми зібрали найдієвіші прикмети на удачу, які допоможуть уникнути неприємностей і успішно виконати всі заплановані справи.

Тримаючи шлях на співбесіду або важливу зустріч, краще не повертатися додому через залишену штучку. Однак якщо ви забули щось цінне, поверніться додому і не забудьте подивитися в дзеркало і посміхнутися або показати своєму відображенню язик. Можна також з’їсти щось на кухні.

Перш ніж вийти з дому, для залучення успіху і удачі погладьте кут стола.

Народна мудрість говорить: якщо ви, виходячи з дому, зіткнулися в дверях або на вулиці з літньою жінкою, краще повернутися додому і побути там деякий час. Зустріч з жінкою в літах чревата проблемами, а добра енергетика будинку допоможе нейтралізувати негатив.

Середа і четвер – найсприятливіші дні для тих, хто зібрався в далеку дорогу.

Щоб день пройшов вдало, а дорога виявилася легкою, перед виходом бажано сісти «на доріжку». Це допоможе зарядитися позитивною енергетикою будинку, яка буде охороняти вас і відображати невдачі.

Якщо на порозі будинку зустрілися з молодою жінкою, привітайтеся з нею – вона вісниця удачі.

Побачити з вікна або зустріти жебрака на вулиці – добрий знак.

На питання членів сім’ї «Ти куди?» Відповідайте: «На кудикину гору». Таке застереження допоможе вам закликати удачу і відлякати біду. У минулому цією фразою наші предки ставили потужний захист від неприємностей.

Щоб кожен день приносив щастя і удачу, важливо носити при собі талісман або мішечок сушеного полину.

Вирушаючи в дорогу, на роботу або важливу зустріч, переверніть табуретки ніжками вгору. Це допоможе залучити удачу.

Виходячи з дому, дивіться під ноги і намагайтеся не спотикатися, так як спіткнутися об поріг – недобрий знак. А ось спіткнутися по шляху правою ногою – на щастя.

Постукати два рази про одвірок при виході з будинку – прив’язати до себе удачу.

Не кидайте нічого, виходячи з квартири – ця прикмета обіцяє неприємності в дорозі.

Читайте також: Чому ніколи не можна ставати і сідати на поріг?

Щоб зарядитися удачею, переступайте через поріг правою ногою.

Перш ніж покинути будинок, подивіться в дзеркало і посміхніться собі.

Чекає довгий шлях? Покладіть в кишеню брюк або в гаманець монетку, яка лежала вдома. Вона буде працювати як талісман, оберігаючи вас і залучаючи до вас фортуну.

Якщо ви збираєтеся на важливу зустріч або в подорож, не можна перед виходом підмітати і мити підлогу, інакше плани можуть порушитися.

Почався дощ перед вашим виходом – добре повір’я. У шляху чекає удача.

Приміряти взуття старшого члена сім’ї до того, як вийти за двері – до удачі.

Джерело.

You cannot copy content of this page