Прикраси з натуральних каменів, які притягують багатство

Кольє або каблучка з натуральних каменів – не просто прикраса, кожен самоцвіт несе в собі певний енергетичний заряд який здатний передавати своєму власникові. А також притягувати в його життя певні події. У це вірили люди ще багато століть тому. Тож які камені-талісмани допоможуть розбагатіти?

Люди здавна вірили в силу каменів і мінералів, в те, що за допомогою таких талісманів вони зможуть залучити в своє життя багатство, удачу, успіх, влада. Якщо ви хочете купити прикрасу-талісман для залучення у своє життя грошового потоку, зверніть увагу на такі камені і мінерали.

Авантюрин – камінь Фортуни. Самоцвіт, який переливається іскорками на сонці – буває темно-синього, майже чорного і золотисто-пісочного відтінків зробить свого власника справжнім улюбленцем долі.

Берил – жовтий, зелений або блакитний. Сприяє розвитку інтелекту, могутності, дозволяє домогтися престижу і високого становища в соціумі.

Хризоліт – камінь для тих, хто хоче залучити везіння і удачу, отримати хорошу роботу, домогтися благополуччя в житті. Хризоліт – камінь підприємців і інтелектуалів.

Хризопраз притягує не тільки гроші, але й позитив та хороших порядних людей. Хризопраз допоможе відкрити фінансовий потік, підключитися до енергії Космосу, розвинути інтуїцію.

Аметист – камінь багатства, що сприяє налагодженню фінансового успіху, дає успіх в бізнесі і кар’єрі.

Гранат здавна вважається символом багатства і грошового успіху, він служив окрасою впливових людей всіх часів, багатіїв і вельмож.

Змійовик – володар прикраси з цим каменем не буде ні в чому терпіти потреби.

Читайте також: Найсильніший талісман на гроші і удачу своїми руками

Тигрове око – талісман, що приносить успіх у фінансових справах.

Бичаче око називають магнітом багатства і грошей, він не тільки мaгiчним чином притягує до себе фінансовий успіх але і допомагає відкрити підприємницьку жилку.

Джерело.