fbpx

Прикро, що кожен сам за себе. Вважаю таку поведінку негарною, кажуть, що діти наше все, але навіть у такій дрібниці ніхто не підтримає матір

Вважаю таку поведінку негарною, кажуть, що діти наше все, але навіть у такій дрібниці ніхто не підтримає матір та маленьку дитину.

Я в декреті. Дитині 3 роки. Сьогодні їздили з ним до торгового центру. Він попросив покататися автобусом і купити машинку.

Вирішила його порадувати. Грошей зайвих немає, але хочеться зробити приємно дитині, адже дитинство таке коротке.

Поїхали безкоштовним автобусом, який оплачує торговий центр.

Доїхали без проблем, швидко та зручно, були вільні місця у салоні. Назад автобус їхав через 45 хвилин, нам треба було поспішити, щоб не чекати наступного через три години.

Ми швидко купили машинку і швидко бігли до зупинки. На руки взяти і нести дитину я не могла, тому що в мене проблеми зі здоров’ям, після появи дитини, хоч вона і хотіла на руки, їй довелося іти ніжками.

Ми зайшли в автобус і за 7 хвилин він вирушив. В автобусі були зайняті всі сидіння дорослими людьми, у тому числі молодими та старшими, без дітей.

Ми зайшли, і я побачила, що все зайнято, почекали, поки двері зачиняться, я притулила дитину до дверей і так ми поїхали, я тримала її за капюшон.

Дитина хотіла сісти, але все було зайнято, я сказала йому, що немає вільних місць, і доведеться стояти, вона погодилася без проблем…

Їхати нам не довго, але мені було образливо. Сама я не просила нікого поступатися місцем для дитини, але було прикро за реакцію людей, ніхто навіть не запропонував йому сісти.

Дорога крива, автобус підстрибує, дитина стоїть невпевнено, скаче на ямах. У салоні з дитиною була лише я. І ми стояли.

Коли я сама їду цим маршрутом, я завжди поступаюсь дітям і літнім, без прохання, просто бачу, що зайшли такі люди і поступаюсь, вважаю, це нормальним, коли людина піклується.

Коли працювала, повертаючись додому з роботи, теж поступалася тим, кому потрібніша, ніж мені.

Але пасажири сьогодні все вдавали, що вони не бачать, що мені незручно стояти і тримати дитину за каптур, щоб вона не впала.

Вважаю таку поведінку негарною, кажуть, що діти наше все, але навіть у такій дрібниці ніхто не підтримає матір та маленьку дитину.

Прикро, що кожен сам за себе.

А як Ви вважаєте?

Автор: Оксана

You cannot copy content of this page