Принц Чарльз зізнався, яка насправді королева Єлизавета в ролі матері

Ви коли-небудь замислювалися про те, як члени королівської сім’ї поводяться в повсякденному житті? Не на очах у камер, а, наприклад, за обіднім столом. Та й взагалі, чи їдять вони всі разом, чи розмовляють по душам? Принц Чарльз вирішив розповісти трошки про те, яка ж королева Єлизавета в ролі матері.

Не секрет, що діти часто надихаються своїми батьками, адже саме їх вони вважають головними прикладами для себе. Королівська сім’я в цьому не виняток.

У своєму інтерв’ю для ВВС принц Чарльз розповів про те, як Її Величність допомогла синові втілити в реальність свою давню місію з порятунку планети. Ще будучи маленьким, разом зі своєю сестрою, Чарльз любив вирощувати рослини в саду Букінгемського палацу.

Я пам’ятаю, як я був буквально зачарований рослинами, будучи дитиною.

Зараз принцу Чарльзу 69 років, але він все ще пам’ятає ті відчуття з дитинства. Роки йдуть, але він не втрачає своєї пpистpaсті до садівництва. І саме мати подарувала йому можливість закохатися в природу.

Принц Чарльз не соромиться говорити про свої почуття до матері, хоча монархи не люблять публічно розповідати про особисте. Але іноді, навіть, вони порушують протокол!

Читайте також: Принц Гаррі мав неприємну розмову з дружиною

Пам’ятаєте 92-й день народження королеви? Це була величезна вечірка, на якій були присутні тисячі людей. Але найкращим моментом цього свята була промова принца Чарльза.

Перед великою аудиторією 69-річний принц почав з зворушливих слів: “Ваша Величність, мамочко!”.

“Another “Your Majesty, Mummy” moment from Prince Charles as he wishes the Queen a happy birthday ”

Хіба це не мило? Ми вважаємо, що це здорово, коли королівська сім’я, особливо чоловіки, не соромляться говорити про свої почуття. Побільше б одкpoвень!

Джерело.