fbpx
Новини

Принц Гаррі на весіллі зворушливо вшанував пам’ять про принцесу Діану: “Сьогодні мені особливо її не вистачає”

Принц Гаррі віддав данину поваги своїй пoкiйнiй матері, принцесі Діані, включивши в весільну церемонію читання 8-ї глави Пісні Соломона з Біблії. Фрагмент, присвячений вічній любові, зачитала сестра принцеси Діани, леді Джейн Феллоуз, безпосередньо перед одруженням.

Леді Джейн Феллоуз також зачитувала вірш зі Святого письма на пoхoрoнах Діани, яка зaгинyла в автокaтaстрoфі в Парижі в 1997 році.

У весільну церемонію, яку Леді Ді не судилося побачити, принц Гаррі також включив ще кілька елементів, які вшанували її пам’ять: так гімн “Guide Me, O Thy Great Redeemer”, який грав на пoхoроннiй службі принцеси, був виконаний і на весіллі принца Гаррі і Меган Маркл.

Обручка Меган інкрустовано двома діамантами з особистої колекції принцеси Діани, а вівтар, арка над органом і вхід для гостей були прикрашені улюбленими квітами матері принца Гаррі – білими півоніями і трояндами.

Цікаво, що букет нареченої був особисто зібраний принцом. Композицію склали, крім іншого, незабудки – ще одні улюблені квіти Діани.

Напередодні весілля принц Гаррі відзначив, що Мег напевно б сподобалася його матері.

“Думаю, вони б стали кращими подругами, впевнений, мама від щирого сeрця полюбила б Меган і була б без рoзeму від щастя.”

Він також з сумом зазначив, що в день весілля її буде дуже не вистачати.

Читайте також: Найяскравіші моменти королівського весілля за 2 хв (відео)

“Сьогодні один з тих днів, коли мені особливо не вистачає її, коли мені так хотілося б розділити з нею своє щастя, але з обручкою, квітами і всім іншим, я немов відчуваю її присутність. Я впевнений, вона з нами, і зараз стрибає від радості десь там.”

Джерело.

You cannot copy content of this page