fbpx

Принципи, які гарантують щастя самотнім жінкам. Завжди пам’ ятайте те, що ваші мрії на першому місці

Дівчата, годі нити про ваші проблеми з чоловіками. Я втомилася чути про те, як погано бути самотньою.

В минулому році я занадто багато уваги приділяла хлопцям. І я вивчила один особливо важливий урок: ніколи не переслідуйте мету — знайти чоловіка!

Переслідування такої мети закінчується стpажданням і розбитим серцем.

 

Адже саме ці принципи здатні гарантувати вам щастя:

1. Тіло, про яке ви так мріяли

Ваше тіло працює на вас. Мені подобається займатися гімнастичними вправами тому що це реальний прогрес, який ви можете бачити. Крім того, ви можете опублікувати фотографію свого класного тіла в Instagram і той хлопець, яким ви так цікавилися, буде шкодувати про те, що пропустив вас.

2. Шоколад

Cамотня дівчина повинна насолоджуватися всім, що її оточує і не відмовляти собі в задоволенні. В іншому випадку, в чому сенс життя?

3. Подорожі

Чи є у вас на прикметі таке місце, куди б ви хотіли поїхати з тих пір, як ви були маленькою дівчинкою? Заощаджуйте трохи грошей, забронюйте поїздку і зробіть це. Ніяких відмовок. Найцікавіша частина — це навіть не пункт призначення. Це факт того, що ви будете подорожувати самостійно.

4. Надійний пристрій для задоволення своїх бажань

Повірте, в житті вам дійсно потрібні лише дві речі: пристрій з батареєю і ваша рука. Решта просто розкіш. Не соромтеся, зв’яжіться зі своїм поганим «Я»

5. Читання

Пориньте у світ захоплюючих історій. Ніколи не втрачайте можливість прочитати хорошу книгу!

6. Ранковий ритуал

Найуспішніші люди — ранні пташки. Вони приписують велику частину свого щастя до ранкових підйомах і медитації, заняття йогою і інше.

7. Розпродаж

Частіше радуйте себе шопінгом.

8. Міцне здоров’я

Бути самотнім — не привід відмовлятися від себе. Якщо ви відчуваєте себе погано, зосередьтеся на своєму фізичному здоров’ю. Якщо ви перебуваєте в стані емоційного спаду, зосередьтеся на своєму псuхічному здоров’ ю (я б рекомендувала вам терапевта і дійсно хороших друзів).

 

9. Ваші мрії

Завжди пам ” ятайте те, що ваші мрії на першому місці.

Читайте також: Одного разу ти зрозумієш, що залишилася Самотня: сильний монолог психолога, який потрібно прочитати кожній жінці

Джерело.

You cannot copy content of this page