fbpx

Приречені на бідність: власникам цих імен рідко вдається розбагатіти

Езотерики переконані в тому, що ім’я накладає певний відбиток як на характер, так і на долю людини. Деякі імена сприяють тому, щоб людина розбагатіла, в той час як інші прирікають на невдачі у фінансовій сфері. Ось які жіночі та чоловічі імена відносяться до другої категорії.

Олексій

Носій цього імені відрізняється добротою, м’яким характером. Для успішної реалізації в кар’єрі йому не вистачає амбітності і стресостійкості. Зазвичай Олексії воліють бігти від проблем, а не стикатися з труднощами. Вони є емпатичними особистостями, але позбавленими ділової хватки. Хоча про репера Потапа (якого звуть Олексієм) такого точно не скажеш: він ще той комерсант.

Анатолій

Володар даного імені зовсім не вміє збирати гроші. Як тільки у нього в руках з’являються фінанси, він тут же спускає їх на розваги.

Роман

Власник цього імені обізнаний з приводу основ фінансової грамотності, вміє робити заощадження, але досягти матеріального благополуччя йому заважає відсутність внутрішнього стрижня. Роман часто змінює роботу, оскільки довго не може визначитися з професією. Він також може витрачати гроші на непотрібні одномоментні задоволення.

Дарина

Власниця даного імені має безліч захоплень. Вона романтична, талановита, багатогранна, але у неї є один недолік – це лінь. Навіть будучи домогосподаркою, Дарина не може знайти в собі сили впоратися з поставленими завданнями. Що вже говорити про роботу і кар’єру.

Євгенія

В молодості володарка даного імені відрізняється імпульсивним характером і неймовірним завзяттям. У зрілому віці вона починає втрачати інтерес до життя і стає неймовірно ледачою. У неї виникає багато претензій до рідних і близьких. Через кепський характер Євгенія позбавляється і друзів, і грошей, як не дивно.

Надія

Чомусь з народження на володарку цього імені покладають дуже великі надії. І багато дівчат під цим пресингом «ламаються», тому терплять крах як в кар’єрі, так і в особистому житті. І тільки най-най стійкіші досягають всього.

Вищеперелічені імена – це точка зору езотериків і їх статистика. Насправді в кожному правилі бувають свої винятки. Якщо людина талановита, розумна, якщо не стоїть на місці, а розвивається, то бідність або відсутність реалізації в кар’єрі їй точно не загрожує.

You cannot copy content of this page