fbpx

Привітала невістку з Днем народження та ще й не вгодила. Бачте, сину подарунки дорожчі дарую

У моєї невістки був день народження в минулому місяці. Живемо ми далеко, бачимося нечасто. В черговий їхній приїзд, я вручила їй набір для душа і постільний комплект.

За моєї пенсії це відчутно, подарунок «потягнув» тисячі на півтори. Вона ввічливо подякувала.

Вчора приїхав син, один без сім’ї. У нього скоро день народження – даю йому три тисячі, кажу, купи сам собі, що потрібно. Він не бере, каже: «Мамо, не треба, Катя знову образиться».

Виявляється, вона давно вираховує, кому на яку суму я дарую подарунки. І якщо їй менше, ніж синові, то це нова образа. А я і не знала.

По-перше, син мені то ближче, ніж невістка, це зрозуміло. Ми з нею хоч і не лаялися ніколи, але люди дуже різні. А по-друге, в квітні день народження у неї і у моєї сестри – у мене просто немає більше грошей на подарунок, пенсія не гумова.

Гроші синові все ж всунула. Тільки син поїхав, я зателефонувала до невістки.

Кажу, ти мовляв не ображайся, що так, сказала про два дня народження в квітні. Так вона мені нову «обідку» видала.

Її дітям в минулому році я дарувала на дні народження по три тисячі, а онукові від дочки – п’ять тисяч дала, і що так не можна робити.

Читайте також: Ти можеш повернутися додому тільки з сином, а доньку у пoлoгoвому будинку залиш або своїм батькам віддай

Ось тут неправда, онуків я всіх люблю, всі мої. Дочкі я дійсно давала п’ять тисяч. Але він ноутбук хотів з подарункових грошей купити, по-перше.

А по-друге, там друга бабуся теж давала п’ять тисяч, і мені не хотілося «в бруд обличчям».

Поговорили, але вона так і залишилася при своїй думці, що я не права: «Або всім однаково, чи нікому».

Як ви вважаєте, хто правий в цій ситуації – невістка чи свекруха? Чи потрібно тут всіх чесати під одну гребінку, чи слід враховувати конкретні обставини? Як чините ви в подібних ситуаціях?

You cannot copy content of this page