fbpx
Життя

Приїхала моя колишня якось. Розфуфирена така, штукатурка на обличчі аж обсипається, на підборах. Ой коза думаю, але ж любив її. У цей момент виходить з сараю моя дружина Люба. Мовчки підійшла і облила її відром з помиями. З ніг до голови

Дружина мені часто говорила, що я не можу заробити їй грошей на нову шубу, хоча старій всього п’ять років, як і останній її машині. Ще говорила, я не можу відвезти її на Мальдіви, адже цього літа вона відпочивала лише з мамою в Туреччині. Потім вона звичайно, сказала мені, щоб я залишив їй все, що ми нажили разом і тільки потім підпише мені розлучення.

Я погодився і поїхав в село. Там раніше жила моя бабуся. За кілька років, побудував будинок, одружився з місцевою працьовитою дівчиною. Розводимо зараз курочок і качок. Все домашнє, все натуральне. Я забув про хвороби та інші нерви, які псували мені життя.

І ось як то кажуть, один раз приїжджає моя колишня з якимось молодиком. Звідки вона дізналася адресу, я міг тільки здогадуватися. Я її одразу впізнав. Розфуфирена така, штукатурка на обличчі аж обсипається, на підборах. Ой коза думаю, але ж любив її. Гарною була раніше, доброю, турботливою. Сам її зіпсував. Обдаровував подарунками …

– Ну привіт, відповів я, – Пробач, але дивлячись на тебе, навіть і не знаю як назвати, щоб не образити.

– Ха-ха, смішно, – скривилася Ольга. – Мені гроші потрібні, дай мені грошей!

– Ти не за адресою, банк в місті. Тут можу перегною по безналу тобі дати, відповів я, не чекаючи такого нахабства.

– Якщо не даси, я на тебе до суду подам! – Оьразилася Ольга.

У цей момент виходить з сараю моя дружина Люба. Швидше за все вона чула весь наш діалог. Та й про колишню вона теж знала, яка вона і яким був я. Люба мовчки підійшла і облила її відром з помиями. З ніг до голови. Ой, мені аж шкода стало. Таку красу і помиями.

Взяла мене під руку і повела в будинок, озирнувшись, подивилася на Ольгу і сказала. – Я ще й собак нацькую! Ольга неголосно лаючись пішла до машини. Вийшов її кавалер, подивився в наш бік. Вислуховуючи слізливу розповідь своєї пасії, плюнув в її бік і мовчки сів у машину. З тих пір вже минуло років десять і колишня дружина мене більше не турбує.

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page