Приїхала я до Києва. Накрила шикарний стіл. Влаштувала романтичку атмосферу в квартирі і пішла в душ. Тільки виходжу – чую звуки замка. Зраділа. Сховалася на кухні і слухаю. Тут чується жіночий голос, який дякує чоловіку за такий сюрприз. Євген відповідно був в невеликому «здивуванні». Тут виходжу я

З чоловіком ми разом цілийх 12 років, точніше були разом. Ще зі школи зустрічалися, коли нам було по 20 – одружилися, а через два роки вже з’явився на світ наш первісток. Все було просто чудово, і в стосунках, що в житті в цілому. Ми здобули вищу освіту і кожен мав хорошу роботу. Двушка на околиці. Седан С-класу. І на море раз на рік. Все майже як у всіх. Особливо не шикували, але й не жебракували.

Рік тому у нашого сина з’явилися проблеми зі здоров’ям. Лікар рекомендував змінити обстановку і виїхати з мегаполісу (а проживали ми у столиці). На сімейній нараді прийняли рішенн: я з сином переїхали в рідне містечко за сто кілометрів від столиці. А Євген (мій чоловік) залишився у Києві, так як не міг втратити роботу.

Спершу все йшло ніби добре. Ми сумували одне за одним. Зідзвонювалися по кілька разів на день. Раз на тиждень він приїжджав до нас. Потім все рідше і рідше. Перестав відповідати на дзвінки. Говорив завал на роботі. Немає часу зовсім. Не спить цілодобово. Я жаліла його. І ось вирішила зробити йому невеликий сюрприз.

Приїхала я до Києва. Накрила шикарний стіл. Влаштувала романтичку атмосферу в квартирі і пішла в душ. Тільки виходжу – чую звуки замка. Зраділа. Сховалася на кухні і слухаю. Тут чується жіночий голос, який дякує чоловіку за такий сюрприз. Євген відповідно був в невеликому «здивуванні». Тут виходжу я. Далі описувати не бачу сенсу. Дама з фінгалом. Чоловік в подряпинах. Битий посуд. Лайка. Плач. Розлучення.

Поїхала назад додому. Ніби все вляглося, але щось було тяжко на душі. Я жадала помсти або хоча б якоїсь капості. Все ніяк не могла придумати. Тут відкриваю ноутбук, і вуа-ля. Там відкрита сторінка в соціальній мережі колишнього. Ну, я написала всім його друзям всякі гидоти. З усіма посварилася. Виклала його провокаційні фото в місцевий паблік. А містечко у нас маленьке, усі один одного знають.

Загалом, весь тиждень в невеликому містечку обговорювали фото колишнього. І ще виявилося, що я нахамила дружині його начальника. У нього тепер великі проблеми. Він телефонував, скаржився, що його сторінку зламали. Так і не здогадався що все це справа рук моїх!

Фото ілюстративне