Псалом 119 – благання про помилування – прочитайте у Велику середу Страсного тижня

Сьогодні згадують покаяння грішниці Марії Магдалини, яка помазала миром голову Ісуса і згоду на зраду Іуди, який за 30 срібняків зважився видати свого вчителя і друга.

Середа – також особливий день строгого посту і очищення в будинку, підготовки продуктів до свята. Багато віруючих взагалі відмовляються від їжі в цей день. У середу повинні бути остаточно завершені всі домашні роботи і наведений ідеальний порядок до свята. У подальші дні і в сам день Великодня, і тиждень за ним – генеральне прибирання вже не можна робити.

Третя година – Перед святом Пасхи Ісус, знаючи, що вибила Його година, полюбивши своїх, полюбив їх до кінця.

Шоста година – Як знає Мене Отець, так і Я знаю Отця, і кладу свою дyшy за овець.

Дев’ята година – Для мене жити – це Христос, а помepти – це надбання. Хвалитимусь нічим іншим, як тільки хрестом Господа нашого Ісуса Христа.

Псалом 119, 57-64

Господь – моя частка! Я сказав, що буду дотримуватися Твоїх слів. Від усього серця я молюся перед Твоїм обличчям: Помилуй мене згідно зі своїм словом! Я роздумував над моїми шляхами, я спрямовував свою ходу до Твоїх свідчень. Я спішу і не барюся зберігати Твої заповіді.

Мене опутали сіті грішників, та я не забув Твого закону. Опівночі я підіймаюся, щоби прославляти Тебе за присуди Твоєї праведності. Я друг усіх тих, які бояться Тебе і дотримуються Твоїх заповідей. Господи, земля повна Твоєї милості. Навчи мене своїх настанов.