fbpx

Псалом 19 – сильна молитва в Стрacний понеділок

“Боже, прийди мені на допомогу. Господи, поспіши мені на порятунок. Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу. Яка була на початку, і нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь”

Псалом 19 – Хвала Богу Законодавцю

Тож будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний (Мт 5, 48).

Господній закон бездоганний, – він навертає душу. Господнє свідчення вірне, – воно робить мудрими простодушних. Господні постанови праведні, – вони звеселяють серце, Господня заповідь чиста, – вона дає світло очам. Господній стpaх чистий, – він перебуває навіки, Господні присуди незмінні, праведні самі по собі. Їх бажають більше від золота – від безлічі чистого золота, вони солодші за мед, що стікає з вощини. Адже вони остерігають Твого раба, в їх дотриманні – велика нагорода.

Читайте також: Перший день Стpaсного тижня: що не можна робити, а що, навпаки, потрібно

Проступки хто зрозуміє? Від таємних провин очисти мене і від свавільних стримай свого раба. Якщо не запанують вони наді мною, тоді буду непорочним, стану чистим від тяжкого гріха, І слова моїх уст, і роздуми мого серця будуть Тобі до вподоби, Господи, – моя скеля і мій викупитель! Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу. Яка була на початку, і нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

За матеріалами видання CREDO

You cannot copy content of this page