Пугачову поxoвають на Кузьмінському клaдoвищі – ЗМІ

Королева російської естради Алла Пугачова в таємниці придбала собі місце на Кузьмінському клaдoвищі, де поxoвані її батько, мати і брат.

Примадонна вже давно в інтерв’ю спокійно говорить про смepть, адже вона не боїться її, а жити вічно просто не хоче. Напевно тому, що знає, що буде після смepті, і сподівається, що буде там ангелом-хранителем, оскільки дуже любить допомагати людям.

Більше того, в інтерв’ю Пугачова зізналася, що вже проінструктувала всіх своїх близьких про те, що вони повинні зробити у разі її смepті. І місце на клaдoвищі зірка вже придбала давно. Журналісти навіть встигли порахувати, у скільки така покупка обійшлася примадонні. За найскромнішими підрахунками Алла виклала за місце на Кузьмінському клaдoвищі не менше 2 млн. рублів.

Читайте також: Названо найрозумніший знак Зодіаку

Чому саме зараз Пугачова задумалася про смepть. Можливо справа в тому, що її брат і батьки помepли через проблеми з серцем, не доживши до 65-ти. Пугачовій в наступному році виповниться 70, а про її проблеми з серцем знає вся Росія. Правда, сама Алла Борисівна, незважаючи на думки про тяжке, вмиpaти поки не збирається.

Джерело.