Названо найрозумніший знак Зодіаку

12 місце — Овен

Почесне 12 місце дістається Овнам аж ніяк не за дурість: по-перше, автору ще пожити хочеться, а по-друге — це все-таки неправда. Овни аж ніяк не дурні. Овни просто керуються принципом «менше думати треба! А міркувати більше!». У всякому разі, вони так кажуть. Нам же з боку здається, що Овни в принципі не думають перед тим, як діяти, але на позитивний результат дій це, як не дивно, не впливає.

Ну, а якщо раптом небо впаде на землю і необдумані дії Овна призведуть до неправильних наслідків — Овен просто зробить вигляд, що так і було задумано. І в цьому йому рівних, до речі, немає.

11 місце — Риби

У Риб розуму палата, але їм не треба. Бо багато думати шкідливо: від цього інтуїція починає збоїти, Сахасрара засмічується і ментальні повідомлення в Небесну Канцелярію швидше буде відправити поштою. При цьому Рибки примудряються здаватися чи не геніями, що, втім, недалеко від істини: ось ви пробували замість розуму інтуїцією користуватися? Ось то-то ж.

Єдине питання, в якому Рибки своїй видатній інтуїції чомусь не довіряють — це питання фінансів. Мабуть, саме при погляді на Рибку, яка намагається примножити свої капітали, і народилося безсмepтне «Кошти у нас є. У нас розуму бракує» (с)

10 місце — Телець

Ну, як кажуть, шоб ми всі були такими розумними відразу, як Телець — потім. Бо Телець залізобетонно міцний саме заднім розумом: ось Тельцю заздалегідь було відомо, що саме цим все і закінчиться — не то що вам, дурням. Дурні в цей момент роблять покаянні обличчя і шкодують, що не прислухалися до мудрого Тельця. Який, насправді, нічого і не говорив, а мовчки сидів і старанно будував складні щі.

Це він зараз говорить, і на все у нього є готове рішення і мудра порада, а так само план А, план Б і план на всі інші букви алфавіту. Але! Якщо Тельця як слід напоїти, або, скажімо, якісно налякати, він почне мудрувати крутіше Козерога і Діви разом узятих, і безкоштовно обсипати всіх бажаючих дарами своєї визначної життєвої мудрості.

Чому Тельці не завжди хочуть робити це до локального апокаліпсису, а не після – ми точно не знаємо. Швидше за все, Тельці вірять, що дурнів вчити — тільки псувати.

9 місце — Рак

Рак — природжений консерватор: розум покладається тренувати все життя, значить — що? Значить, будемо тренувати. А ось про те, що методи тренувань можна міняти — нічого сказано не було. Тож чому в школі й інституті навчили — того і вистачить. На цьому, власне, можна і до пенсії допилити. А безодню умища, видану дорогою Світобудовою, на всяку нісенітницю витрачати не треба — хіба мало, скінчиться ще. Розум потрібен, щоб іноді з розумною людиною поговорити можна було. З самим собою, тобто.

8 місце — Скорпіон

Геній і злодійство — дві речі несумісні, але ми думаємо, що це який-небудь Скорпіон єзуїтськи нашептав. Ви запитаєте, так чому ж Скорпіон не на першому місці, і чому в гороскопі взагалі досі є хтось, крім Скорпіонів? З таким розумом можна ж захопити всесвіт і найвищим міжгалактическим указом просто взяти і скасувати всі інші знаки, так? Ні. Не можна.

Бо Скорпіону не тільки розуму відсипали щедро, але і багатим емоційним світом наділили. Так що Скорпіон, толком не встигнувши усвідомити і обміркувати будь-яку незрозумілу ситуацію, вже скаче на козі по іподрому, на ходу скидаючи баян. Але ось наслідки своїх емоційних взбриків, як правило, ліквідовує з розумом, це правда.

Читайте також: 6 самих невірних жінок по Знаку Зодіаку

7 місце — Терези

Сьоме місце дістається Терезам, разом з красивою медалькой і дипломом «Осел вищої категорії»: коли в Небесній Канцелярії почалася роздача розуму, Терези свою чималу частку отримали в порядку загальної черги, а ось інструкцію по застосуванню взяти забули (загубили, порвали, випрали з джинсами, випадково залили червоним вином, etc).

І тепер їм абсолютно незрозуміло, де кнопка в раціонального мислення, і яким чином зупинити цей чортовий маятник між «А може, не треба?» і «Треба, Федю, треба». З іншого боку, коли на небесні прилавки викинули, нарешті, дефіцитну чуйку на гармонію навколишнього світу і внутрішнього простору, Терези залементували «Вас тут не стояло!», розіпхали натовп ліктями і забрали все в одні загребущі лапки. Тим, власне, і рятуються.

6 місце — Козеріг

Почесне центральне місце дістається Козерогам, у яких стільки розуму, що можна організовувати благодійну акцію на центральній площі міста і заганяти туди дурнів в добровільно-примусовому порядку. Ні, чесно: якби Козероги поділилися малою часткою свого розуму зі стражденним людством, воно б вже побудувало комунізм в сусідній галактиці.

Просто тому, що Козеріг знає все. Тобто взагалі все. У тому числі — як побудувати комунізм в сусідній галактиці. Єдине, чого не знає Козеріг — це як жити-то, дядько? Бо функція «життєва мудрість» у Козерогів атрофувалася. Як атавізм.

5 місце — Лев

П’яте місце займають Леви — подаруночок заздрісним астрологам, яких так засмучує левова зоряна карта, що вони аж їсти не можуть: ось все у Левів краще, ніж у інших! Де, питається, справедливість? Відповідаємо: справедливість — вона в тому, що Леви, безумовно, дуже, дуже розумні. Схоплюють все на льоту, вміють прокачувати інтелект до 80 левела між справою, взагалі не напружуючись, і жвавість розуму зберігають до глибокої старості (так, вони ще й живуть довго).

Але всі скарби свого могутнього розуму Леви витрачають не на допомогу вдячному людству, не на великі відкриття, і навіть не на збагачення себе, коханого. Вони просто будують наполеонівські плани. Завжди. Ось прям з ранку, вмостив свій прекрасний зад на трон роздумів і починають будувати. А втілювати це все в життя, зрозуміло, не царська справа.

4 місце — Водолій

Трохи не дотягли до трійки лідерів розумники Водолії, які зараз, зрозуміло, дуже образилися: вони-то напевно розраховували на 12 місце, а ще краще — на категорію поза загального заліку. «Ля-ля-ля, я у мами дурачок» — як би говорить нам Водолій і активно демонструє ступінь воістину видатного кретинізму в найпростіших життєвих ситуаціях.

Нічого не скажеш — розумно. Але нас не проведеш, і ми-то знаємо: Водолій просто прикидається і приховує свій гострий розум, щоб його не припахали вирішувати всякі нудні проблеми, яйця виїденого не варті. Вистачить вже забивати цвяхи мікроскопом, в самій-то справі!

Читайте також: 6 найбільш невірних чоловіків за знаком Зодіаку

3 місце — Близнюки

Сон розуму, як відомо, народжує чудовиськ, і з істинністю цього вислову згоден всякий розумний і освічений чоловік. До тих пір, поки він хоч одним оком не гляне, що і кого здатний породити безсонний розум Близнюків. Весь секрет тут не тільки в гострому розумі та видатних аналітичних здібностях, але і в зовсім нестримній фантазії Близнюків. За це ми видаємо їм золоту медаль і одразу підступно відбираємо назад. Бо треба хитрувати менше, так. І на зло бабусі морозити вуха теж не треба.

2 місце — Діва

Срібна медаль по праву дістається Дівам — людям, у яких в голові комп’ютер, а раніше, до ери комп’ютерів, там було повне зібрання томів національної бібліотеки, а ще раніше було «Спалити відьму!», а до того — «О, великий шаман скажи, коли боги подарують нам дощ?».

Загалом, розуму у Дів завжди було на порядок більше, ніж у середньому по популяції, так що з Дів часто виходять великі вчені і генії дедукції. Правда, коли вони зі своєю гострою і стерильною, як скальпель, логікою намагаються лізти в незбагненні надра людських душ, виходить якийсь капелюх. У сенсі — горе виходить. Від розуму.

1 місце — Стрілець

Та-дам! І ось він — найголовніший розумник в гороскопі! У Стрільців з цією справою повна гармонія: розвинений інтелект, життєва мудрість, здатність і, що головне, бажання все життя вчитися і пізнавати нове, дотепність, красномовство, здатності до всіх наук відразу — загалом, у Стрільців просто фантастичний розум. На превеликий жаль ми не знайшли ні одного Стрільця, який міг би пояснити нам, чому ж вони при цьому часто такі дурні (і не лікуються!). Мабуть, ця таємниця не для середніх умів. Незбагненна таємниця.

Джерело.