fbpx
Новини

путін не погоджується – Міноборони про ситуацію на “Азовсталі”

“Ми змогли це донести і розповісти це відверто родичам, тому що вони мають право це знати. І більшість питань, я дуже сподіваюсь, що були зняті. Тому що ті пропозиції, які дуже часто в суспільстві – а давайте зробимо це, а давайте зробимо це – насправді вже було зроблено. Просто путін не дає згоди на те, щоб ми могли звільнити наших оборонців “Азовсталі” – повідомила заступниця Міністра оборони Ганна Маляр.

За словами Маляр, якби там можна було провести прямо зараз військову операцію і деблокаду, ЗСУ обов’язково це зробили. Натомість наразі розглядаються і розробляються різні плани, але це військові плани.

“Ми не можемо їх оголошувати. Наразі задіяні практично всі лідери світу для того, щоб говорити з Путіним. Наша держава з усіма з ними контактує. Задіяні всі можливі міжнародні організації, для того, щоб контактувати з Путіним”, – сказала вона.

Тим часом родини і дружини оборонців робили вже публічне звернення до міжнародної спільноти, щоб вони втручались і допомагали в цій ситуації.

“Ми сподіваємось на те, що ми зможемо врятувати наших оборонців “Азовсталі”, які фактично собою сьогодні заслоняють дуже багато регіонів України, оскільки оборона Маріуполя дає можливість концентрувати там велику кількість російських військ, які не можуть рухатись далі на інші регіони України”, – резюмувала Маляр.

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page