“путін” підвішений на прапор України: в Ужгороді майстриня виготовляє унікальні ляльки Вуду

В Ужгороді майстриня Марина Федчик шиє ляльки вуду, які символізують президента Росії Володимира Путіна. Їх продають як сувеніри, а зароблені гроші йдуть на потреби українських військових.

Як повідомляє “Укрінформ”, Федчик займається виготовленням сувенірних ляльок понад 15 років. Вуду “путін” вона робить без обличчя глави країни-агресора, оскільки вважає, що це дуже багато для нього честі. “путін” символічно підвішений на прапор України.

“Я побачила в інтернеті в однієї з моїх подружок-лялькарок, яка зробила це в один із перших днів, але в неї він був із вишитим лицем, схожий на Путіна. А мені здалося, що це дуже багато для нього честі. Тому я використовую лише основні пункти для ляльки вуду, це образ та послання світобудови”, – зазначила жінка.

На день майстрині вдається пошити близько 20 ляльок. Марина Федчик зазначає, що звикла робити гарних ляльок, які несуть радість, а вироби “путін” провокують лише лють та бажання швидкої перемоги.

“Тому свою лють треба кудись спрямувати, адже вона тебе з’їсть зсередини, тому ми робимо його таким. Відправляємо в нього все наше бажання, щоб це швидше закінчилося і скоріше настав мир для всіх нас”, – сказала Федчик.

Волонтерка “Руху підтримки закарпатських військових” Любов Повідайчик розповіла, що ляльки продають як сувеніри на площі Театральній, а гроші спрямовують для української армії. Вуду “путін” купляють навіть іноземці.

“Підходить словак і показує мені в телефоні й каже, я хочу ось це. Він придбав і ввечері прибіг і каже: “Мені ще п’ятнадцять для моїх колег-словаків, бо вони це будуть чіпляти в машині”. До вечора ще підходили журналісти з Естонії, які так само собі це придбали й тішилися, що ми маємо такі штуки, й дуже сподівалися, що ми, українці, подолаємо не лише путіна, а всю його ту братію”, – розповіла Повідайчик.