fbpx

путін відправив до України бойовиків, щоб вбити Зеленського, Єрмака і Шмигаля – розвідка про плани окупантів

Російські окупанти, які не можуть перемогти у війні, перекинули до України групу бойовиків, метою яких є вбити президента Зеленського, голову ОП Андрія Єрмака та прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

“Сьогодні до України почали прибувати чергові групи бойовиків, пов’язаних з наближеним до путіна російським пропагандистом та власником ПВК “Ліга” (Вагнер) Євгеном Пригожиним. Основне завдання злочинців – ліквідація вищого військово-політичного керівництва України”, – йдеться у повідомленні.

путін особисто віддав наказ на проведення чергових атак одній з небагатьох довірених осіб. Усі попередні спроби закінчились провалом та ліквідацією терористів.

“Ключові “мішені” найманців, зокрема: Володимир Зеленський, Андрій Єрмак, Денис Шмигаль. Російські окупанти, не досягши поставлених задач в ході повномасштабної агресії проти України, продовжують спроби дестабілізації роботи української влади, деморалізації суспільства, розкоординації руху опору та гальмування міжнародної взаємодії України.

Організація замахів на перших осіб нашої держави є частиною стратегії окупантів. Зазначаємо: українській армії, спецслужбам та правоохоронним органам добре відомі плани Кремля. Ми готові до відпору агресору як на фронті, так і в тилу. Жодні терористичні атаки не матимуть успіху”, – йдеться у повідомленні.

You cannot copy content of this page