“Писала пісні для Ротару, Баскова і Лорак”: Регіна Тодоренко святкує 28-й День народження (фото)

Сьогодні, 14 червня, свій 28-й день народження святкує телеведуча і співачка Регіна Тодоренко.

Популярність до дівчини прийшла після її тріумфальної участі в програмі «Фабрика Зірок» в українському варіанті. Завдяки цьому шоу Наталія Могилевська запросила Тодоренко стати учасницею групи Real O.

Разом з Тодоренко в групу увійшли й інші фіналістки програми – Ліна Міцукі, Аліса Тарабарова та Олена Виноградова. Дебютний альбом колектив випустив в 2010 році, він називався «Платье». У наступному році колектив завоював премію «Золотий грамофон».

Група побувала в багатьох країнах світу, але в 2014 році контракт Тодоренко з групою не продовжили. Як пояснила продюсер Наталя Могилевська, вона не хотіла заважати Регіні розвиватися в професійному плані і ставати на шляху її сольної кар’єри.

Адже у дівчини крім хороших вокальних даних є і непоганий композиторський талант. Тодоренко писала пісні, зокрема, для Ротару, Баскова і Лорак.

Читайте також: Ані Лорак “пoтонyла” в мільйонних боргах, які доведеться відпрацьовувати найближчі кілька років

Крім того, Регіна Тодоренко широко прославилася як ведуча популярної програми, присвяченій подорожам «Орел і решка».

У квітні 2017 року його стала учасницею грандіозного скандалу. Дівчина дала репортерам відверте інтерв’ю про закулісне життя проекту «Орел і решка». Якщо вірити її словам, то фінансового безліміту в програмі просто не існує.

Джерело.