fbpx
Життя

Пишався Макс дружиною. Але проживши в ейфорії з півроку, виявилася у Свєтки вада. Дружина на кухню – ні ногою, Максим сам готує, квартиру прибирає. Кохана нігті з манікюром береже

Максим вперше одружився рано. Світлана, не дружина – мрія. Висока, струнка. Красуня. Вулицею з нею йшов чоловік, а мужики тільки й озиралися. Пишався Макс дружиною. Але проживши в ейфорії з півроку, виявилася у Свєтки вада. Дружина на кухню – ні ногою, Максим сам готує, квартиру прибирає.

Кохана нігті з манікюром береже. Так це добре, не графи – як то кажуть. Зараз напівфабрикатів вистачає. Чоловік і сам може впоратися з цим. Так ні ж, стала дружина його пиляти, зарплата мовляв замала, знайди ще підробіток. Знайшов. Працює і добре заробляє. Свєткі нудно стало. Чоловік постійно на роботі. Незадоволена, разом нікуди не ходимо. Стала з подругами більше спілкуватися, кафе, нічні клуби. І все Максима точить і точить. Все їй не так. Не те сказав, не так подивився. Скандали через день.

Хлопець подумав і вирішив, поки немає дітей, треба розлучатися. Не таку долю він собі хотів. У скандалах життя прожити. І розлучився. Років через три зустрів Віру. Скромна дівчина. Сподобалися одне одному, одружитися Максим не поспішав. Добре запам’ятався перший досвід зі Світланою. Зараз модно жити в цивільному шлюбі.

Живуть дружно. Віра господиня чудова. Чоловік з роботи приходить в будинку чистота і порядок. Дружина в усьому намагається Максу догодити.

Мати Максима, вирішила поговорити з сином. Чи не час оформити стосунки з Вірою. Розпишіться в РАЦСі. Про дитинку подумати. Дівчина теж довго чекати не буде. Роки йдуть. Коли батьками ставати будете? До 40 років?

Віджартовується син, а батьки переживають. Час швидко минає.

Фото ілюстративне спеціально для Особлива

You cannot copy content of this page