Радник Єрмака жорстко звернувся до лідерів Європи показавши звірства росіян у Бучі, Ірпені та Гостомелі: “Ну що задоволені? Головне аби росіяни не образилися?”

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк показав фотодокази дій російських окупантів на Київщині та жорстко висловився на адресу європейських партнерів, які не наважуються на рішучу протидію РФ.

“Адже головне, на думку наших європейських партнерів, – не спровокувати росіян? (Зла іронія). Головне, щоб Третя світова не почалася? Головне, щоб росіяни не образилися і не використовували… Що не використовували? Ракети, авіабомби, танки?

Як підсумок, світ отримав тотальний невимовний страх антилюдяності в Бучі, Ірпені, Гостомелі.

Дуже круті та всезнаючі вчорашні та сьогоднішні “лідери Європи”, сотні діючих європолітиків, що ситно їдять і спокійно сплять зараз у своїх ліжках, чи немає у вас бажання уважно подивитися на цей фотоархів пекла-XXI, влаштованого росіянами в Київській області? Хотіли Сребреницю XXI століття? Отримали? Задоволені?

Не можна забороняти російську літературу в європейських університетах – бо це так негуманно?

Ще раз уважно подивіться на тисячі українців. У ХХІ столітті. У рамках “спецоперації”. А тепер ще раз скажіть усьому світу про те, що РФ – це нормально, це бізнес, що не можна забороняти Рахманінова. Подивіться та скажіть. Або відверніться. Адже головне – не спровокувати.”