fbpx

Речі, для яких жінка за 30 уже занадто стара

Прийшов час розставити пріоритети. Не роби цих фатальних помилок! Якщо ви жінка, то досить великі шанси на те, що все десятиліття між 20 і 30 роками ви витратите на болісні пошуки себе. Це час незахищеності і сумнівних рішень, страшних стажувань, поганого sексу і незрозумілих емоцій.

Якщо ви змогли пережити 20-ті й при цьому не наробити фатальних помилок, таких як вийти заміж за психопата і не знищити свою професійну репутацію, можете вважати, що вам крупно повезло. І ви все робили правильно.

З іншого боку, 30-ті роки – це час самореалізації. За цей період вам-таки доведеться побудувати кар’єру і завести сім’ю. Потрібно створити міцний фундамент для повноцінного дорослого життя. Тому прийшов час розставляти пріоритети. І ми тут знайшли 9 речей, для яких ви вже повинні бути занадто «старими» в 30 років.

1. недоплачують роботодавці
Якщо ви знаєте, що вам платять менше, ніж колегам, які так само добре справляються, як і ви, з тими ж завданнями, то пора перестати це терпіти. І знайти начальника, який оцінить вашу працю гідно.

 

2. Нехтування своїм тілом
Всі знають, що метаболізм з роками сповільнюється. Але це не єдина поважна причина, щоб починати піклуватися про те, що ви їсте. Так, навряд чи від цього ви будете виглядати так само, як виглядали в 20, але стати найкращою версією себе завжди можливо.

3. Вибачення за те, хто ви є
Я письменниця. Я амбітна. Я пристрасна. Якщо я люблю, то всім серцем. У 20 з невеликим мене часто звинувачували в тому, що я занадто мрійлива, занадто імпульсивна або надмірно романтична. Але тепер мені буквально все одно на чужі думки!

Якщо ви не відчуваєте себе добре, коли приймаєте свої власні рішення, значить, ви занадто залежите від інших. Але оточуючі нітрохи не більше надійні в своїх справах і почуттях, ніж ви. Всі ці порадники на ділі набагато розбираються гірше, а не краще вас! Так що вам доведеться вчитися приймати рішення самостійно і нести за них відповідальність.

Робіть так, як відчуваєте самі. Тільки так ви зможете стати хорошою людиною, якій не доведеться ні за що вибачатися.

4. Суперечливі хлопці.
Коли вам 20 з невеликим, у вас повно часу, щоб витрачати його на хлопців, які співають солодкі промови, а потім роблять вигляд, що не знають, як вчинити далі. Деякі хлопці просто не готові до романтичних відносин. Деякі не хочуть їх. Деякі не вміють прикладати зусилля. І це нормально.

Інша справа, що вам потрібно стати більш розбірливою. Якщо вам вже виповнилося 30, ви – доросла леді. Вам не потрібні «єрундові» відносини. Дбайте про свій час. Економте сили та емоції. Частиною вашого життя може стати тільки той, хто готовий послідовно прикладати зусилля.

5. Невпевненість щодо своєї зовнішності
У мене є нескінченне число подруг, які постійно скаржаться, що не впевнені в своїй зовнішності. Чи достатньо добра їх дyпа виглядає без нижньoї бiлизни? Чи не занадто багато жиру на стeгнах? Я відповідаю завжди одне і те ж: «Кого це цікавить?!».

Якщо ви жінка, що досягла 30-річного бар’єру, немає ніяких причин витрачати свій час і енергію на порівняння своїх стeгон зі стeгнами Тейлор Свіфт. І якщо це робить ваш хлопець, то він, ймовірно, ідіот. Ваше тіло – це храм. І старіння з ним робить приблизно те ж саме, що і з вином. Якщо ви не будете пишатися собою, то за вас цього точно ніхто робити не стане!

6. Порівняння себе з іншими
Ніколи не порівнюйте своє життя з життями інших людей. Особливо, якщо ви вже не підліток. Особливо через Facebook. Пам’ятайте: коли ви думаєте про життя інших, то завжди бачите тільки одну частину історії. Швидше за все, найкращу її частина.

Але в 30 ви повинні бути досить зрілою, щоб зрозуміти, що у кожного людина на планеті є свій, унікальний шлях до щастя. Безглуздо порівнювати себе з іншими дівчатами з роботи або коледжу.

7. Дешевий макіяж
Косметика високого класу може коштувати в чотири рази дорожче косметики «народних» брендів. Але якщо ви хочете виглядати ефектно, доведеться розщедритися. Подумайте про те, що робить з вашою шкірою або з вашими очима дешевий макіяж або неякісний крем. Косметика – це те, що змушує жінку почувати себе жінкою, а на цьому почутті економити не можна. Заощаджуйте краще на одязі. Або на вечірках. Візьміть на себе відповідальність за свій зовнішній вигляд.

8. Розмови про минуле
Пам’ятайте слова Емі Янг: «Я зробила все, що могла».

До біса жаль! До біса ілюзії, ніби ваше життя могло б скластися інакше, якби ви колись там зробили якийсь інший вибір. Історія не має умовного способу, тому що, прийми ви інше рішення, ви б вже стали іншою людиною. Так, ви жили б іншим життям, але не факт, що таким, яким ви його собі зараз з жалем уявляєте.

У вас попереду ще маса часу, щоб побудувати своє нове життя з нуля!

9. Хлопчики без реальних робочих місць
Я все життя поважала хлопців, у яких є причина прокидатися вранці. Мені здається, що справжній чоловік повинен займатися справжніми справами. Якщо я зустрічаю хлопця, який одного зі мною віку, але як і раніше живе з батьками, прийшов час «гасити світло». З ним у мене ніяких відносин не буде.

Робота – це не сeксyальне слово. Але взагалі-то сeкc сам по собі мені вже не цікавий. Я хочу знайти того, з ким можу стати парою. З ким зможу сидіти вдома, дивитися серіали і не «паритися», що у нас немає грошей на дітей, наприклад. Я не довіряю хлопцям, які в 30 з невеликим все ще «шукають себе». І вам не раджу.

Читайте також: Прикра причина багатьох розлучень: чоловіки йдуть, повірте, не через заросші зони бiкіні

Я сподіваюся, що цей невеликий список змусить вас взяти, нарешті, відповідальність за своє життя і провести в найближчі роки найдивніше десятиліття в особистій історії!

Насолоджуйтесь своїм віком, молоді жінки! І не витрачайте свою молодість аби на що і на кого-небудь. Рухайтеся в такт свого власного барабану. Адже саме зараз – найкращий час у вашому житті: ваша душа в ідеальних пропорціях поєднує в собі молодість і досвід.

Джерело.

You cannot copy content of this page