fbpx

Речі на кухні, які крадуть енергію щастя і благополуччя

Кухня – це не просто серце будинку, але і сакральний центр, від якого залежить благополуччя всієї родини. Багато господинь знають, що порядок на кухні стає запорукою щастя, тому відмовляються від зберігання речей, що крадуть позитивну енергетику.

Будинок вимагає постійного догляду, і мова не завжди йде про ремонт. Поступово в різних кутах і ящиках, на полицях скупчуються речі, які захаращують простір, і з часом їх може стати занадто багато. Викинувши деякі непотрібні речі, вийде оновити енергетику і зробити будинок повною чашею.

Пробки і кришки

Йдеться про нескінчене скупчення пробок, які багато господинь мріють перетворити в щось корисне, проте вони роками припадають пилом на одній з полиць. Енергетика цих предметів краде благополуччя, а також часто викликає роздратування, адже зло незавершених справ відноситься і до таких колекцій, які збиралися для благої справи, а залишилися німим вантажем. Звільнивши свою кухню від цього мотлоху, ви будете почувати себе значно краще.

Зіпсовані продукти

У сучасному світі немає проблем з продуктами харчування, тому закуповувати величезну кількість круп і консервів не має сенсу. У великій кількості банок і пакетів легко не помітити прострочені продукти, здатні завдати шкоди здоров’ю. Крім цього прострочена продукція негативно впливає на фінансове благополуччя, що не може не впливати на атмосферу в домі. Експерти в галузі біоенергетики рекомендують переглянути своє ставлення до запасів, щоб виключити скупчення прострочки на своїй кухні.

Пакети та упаковка

Повертаючись з магазину з черговим пакетом, ми приносимо додому величезну кількість начебто потрібних предметів, однак вони мають властивість накопичується роками і захаращувати простір. Крім мікробів, принесених з вулиці, ці пакети порушують гармонійний перебіг енергетичних потоків, перекриваючи доступ позитивній енергетиці, і крадуть щастя.

Контейнери

Безумовно, зберігання круп і приготованих страв в контейнерах зручно, проте купувати їх більше, ніж використовується, не має сенсу. Контейнери забирають більшу частину простору, створюючи непрезентабельний вигляд в ящиках і шафах, особливо якщо підібрані з різних колекцій і їх неможливо скласти акуратно. Від таких предметів краще позбутися, щоб не було застою енергетики на кухні, а зайвий мотлох не ставав причиною роздратування і не займав час при черговому прибиранні.

Старий посуд

Часи, коли в кожному залі стояв сервант з набором кришталю і посудом «для свята» минули, і в моду входить практичність. Зараз вже немає сенсу зберігати нескінченну кількість тарілок, особливо якщо вони тріснули, як і чашки з відбитими ручками. Новий посуд привертає благополуччя і фінанси, а старий, навпаки, негативно впливає на енергетику всього будинку, а особливо кухні. Простіше замінити розбите і старе новим, щоб насолоджуватися охайним посудом.

Кухонні прилади

На будь-якій кухні можна знайти техніку: від самої примітивної м’ясорубки до сучасного кухонного комбайна, але не завжди цими речами користуються регулярно. Зламані побутові прилади, які неможливо полагодити, варто викинути, а речі, якими не користуються, можна продати або передати новим власникам. Зламані прилади накопичують негатив, а невикористовувані – заважають залученню щастя.

Ножі

У багатьох господинь на кухні є ящик, в якому свого часу чекають затуплені ножі. Чим більше в будинку цих предметів, тим частіше будуть відбуватися дрібні неприємності. Ножі володіють сильною енергетикою, і якщо їх не використовувати, а збирати, то неприємності в будинок прийдуть дуже швидко.

You cannot copy content of this page