Речі в будинку, які будуть відштовхувати удачу і гроші цієї весни

Відомо, що кожній речі властива своя енергетика, яка може бути як позитивною, так і негативною. Позбавлення від джерел небезпеки, які цієї весни можуть не тільки зруйнувати ваше біополе, але і відштовхнути удачу і гроші, є головним завданням для кожного, хто хоче досягти благополуччя і стати багатшим. Розпізнати речі з негативною енергетикою і нейтралізувати їх вплив не так складно.

Речі, які відштовхнуть удачу і гроші цієї весни

Розбиті дзеркала і посуд. Розбите дзеркало або посуд – поганий знак. Зберігати такі речі у себе вдома дуже небезпечно, оскільки вони можуть позбавити нас життєвих сил. Речі зі сколами і тріщинами несуть в собі енергетику злиднів, яка не дозволить благополуччю і процвітанню просочитися у ваш будинок.

Чужі речі. Чужі речі дуже небезпечні, адже вони вбирають енергетику колишнього власника. Перш ніж прийняти такий предмет, необхідно провести ритуал очищення речі від негативу. В іншому випадку він буде відштовхувати удачу і притягувати нещастя, просто лежачи на полиці.

Порожній гаманець. Багато людей купують гаманець про запас. Закуповуватися речами про запас – хороша звичка, але порожній гаманець в будинку – погана прикмета. Володаря порожнього гаманця рано чи пізно наздожене руйнування або інші великі збитки. Пам’ятайте, що в будь-якому гаманці має лежати одна монетка, одна купюра і хоча б один амулет.

Читайте також: Після п’яти спільно прожитих років він втік по-зрадницьки, залишивши лише скупу записку

Перевернута підкова. Підкова – це оберіг, який приносить у дім щастя, удачу, процвітання за однієї важливої умови – підкова повинна бути розташована в правильному місці. Від того, в якій зоні вона розташовується, залежить, відвідає будинок удача чи покине його. Існує думка, що повішена кінцями вниз підкова відлякує удачу. Але даний оберіг недостатньо просто взяти і перевісити: так ви можете порушити його енергетику і погіршити ситуацію. Необхідно енергетично очистити предмет, перш ніж переміщати його в будинку.

Штучні квіти. Квіти – символ життя, якщо вони живі. Штучні квіти несуть в собі мepтву енергетику, що особливо небезпечно навесні, коли природа навколо оживає. Такі квіти можуть принести в будинок погані новини, проблеми з удачею, здоров’ям і грошима.