Речі, які не бажано позичати після заходу сонця

Найнеприємнішим фактором щодо людей є борги. Що цікаво, неприємні відчуття відчуває той, хто дає у борг і той, хто його взяв.

Хто не вірить у народні забобони, легко позичають самі чи беруть у тимчасове користування.

Але є певні речі, які навіть не можна позичати.

Сіль

Кристали цього продукту мають енергетичну пам’ять, тому без проблем вбирають чужу енергетику. Якщо позичити сіль, то разом із нею є шанс передати свою позитивну енергетичну силу.

Хліб

Якщо його просить людина, яка його потребує, то не можна в ній відмовляти. Інша річ, якщо в людини залишився останній шматок, то його ні в якому разі не можна віддавати нікому. Щоб не залучити на свою родину негаразди, не можна давати хліб після заходу сонця.

Посуд

Він обов’язково зберігає енергетику того будинку, де знаходиться. Позичені речі можуть спровокувати негаразди у сім’ї. Також поганою енергетикою володіє зламаний або наколотий посуд. Тому не слід зберігати його вдома.

Особисті речі

Вихвалятися черговим вбранням – кумедне заняття. Тим більше, чого не зробиш для найкращої подружки, якщо вона попросила у вашій сукні сходити на побачення. Даючи у користування свою сукню або кофтинку ще невідомо, з яким настроєм повертатимуться речі. Одяг та взуття – особисті предмети, які просякнуті енергетикою господаря. Разом із речами передається не лише свій настрій, а й власне везіння.

Прикраси

Існує думка, що кристали та каміння здатні прив’язуватися до одного господаря. Астрологи переконані, що певний знак зодіаку має свій камінь і метал, який приносить удачу. І щоб не залучати у своє життя нещастя, прикраси треба носити тільки його господарю.