fbpx

Речі, які ніколи не можна збирати пилососом

Деякі речі просто не призначені для утилізації за допомогою пилососу. Краще візьміть віник або ганчірку. Ми розповімо про те, що категорично не рекомендується збирати пилососом, і чому.

Кавова гуща

Всі любителі кави знають, як непросто очистити кавоварку від використаної гущі. А якщо якимось чином ця гуща опинилася на підлозі або столі, спроба прибрати її – справжній головний біль. Деяким приходить в голову ідея зібрати гущу пилососом. Робити цього не рекомендуємо: такий «наповнювач» може закупорити трубу пилососа, стимулювати зростання цвілі усередині апарата і навіть привести до поломки двигуна.

Волога їжа

Деякі кухонні «авapарії» можна усунути пилососом – зібрати цукор або сіль, які розсипалися. Але стосується це далеко не до всіх видів їжі. Свіжоприготовлену їжу, наприклад, запечені боби, картопляний салат краще не прибирати таким чином: вони можуть засмітити пилосос і пошкодити двигун через вологу. Крім того, вони здатні зіпсуватися прямо всередині пилососа і почати виділяти огидний запах. Вам же не хочеться все це виправляти?

Листя і квіти домашніх рослин

Сухі квіти і листя, що опадає з кімнатних рослин, можуть легко закупорити апарат. Зберіть їх вручну.

Зола в каміні

Спроба зібрати золу пилососом – дія, протилежна очищенню. Частинки настільки малі, що вони легко потрапляють у фільтр, проходять через нього і розпорошуються у задній частині пилососа по всьому приміщенню. Набагато краще висипати на золу кавову гущу, щоб не піднялася пилюка, а потім все це викинути вручну.

Будівельний пил

Домашні ремонтні роботи – важлива справа, але не намагайтеся розгрібати їх наслідки за допомогою пилососа. Як і зола, будівельне сміття складається з дрібних частинок, які можуть спалити мотор або випустити весь цей пиловий феєрверк назад у повітря. Змітайте все це віником, щоб зберегти пилосос і власні сили.

Монети і маленькі іграшки

Це речі, які ви, ймовірно, не будете прибирати пилососом спеціально. Тому, перш ніж приступати до такого прибирання, важливо переконатися, що під ногами не валяються подібні предмети, особливо, якщо в будинку є маленькі діти. Дрібні предмети можуть розбиватися на шматочки, проривати мішок або виводити з ладу двигун, потрапляючи всередину. А іноді і все вищеперелічене.

Рідини

Всмоктування рідин пилососом для сухого прибирання небезпечно – і крапка. Вас може вдарити струмом. У будь-якому випадку, апарат буде піддаватися шкідливому впливу. Якщо у вас часто трапляються «протікання» тих чи інших речовин, продуктів, рідин, краще вкластися в більш дорогий пилосос для вологого очищення. Але є маса інших способів – різні види швабр, всмоктуючих ганчірок, паперових або звичайних рушників, мочалок, в кінці кінців.

Електричні шнури

Це може виглядати швидким і зручним рішенням – пройтися пилососом по електричних проводах, щоб їх легко очистити. На ділі насадка пилососа може зламати зовнішню частину шнура і оголити небезпечні проводки всередині. Шнури пилососів зазвичай більш щільні, але і з ними все це може статися.

Косметика

Тіні для повік, бронзатор, основа, рум’яна, навіть зламані шматочки помади – жодна з цих речей ніколи не повинна потрапити в пилосос. Вони плавляться і розсипаються всередині апарату і можуть завдати серйозної шкоди.

Грунт

Коли ви бачите, як натоптало ваше сімейство в коридорі або вітальні, вам може прийти в голову думка очистити килими або підлоги пилососом. Це погана ідея. Ви можете абсолютно перебруднити всім цим свій килим і частинки лише глибше проникнуть в матеріал. Вологий грунт може також викликати проблеми з двигуном.

Читайте також: Дружина загубила чоловіка у торговому центрі, а потім розплакалася, почувши де він її чекає

Пучки волосся

Є спокуса втягнути пилососом побільше довгого волосся, яке зазвичай залишають в найбільш різних місцях дівчата, але і цього робити не варто. Волосся забиває мішок для пилу, і вам доведеться все це витягувати, щоб продовжити прибирання. Підметіть його або зберіть руками.

Подрібнений папір

Все те ж саме, що з пучками волосся – забитий апарат і зіпсований двигун. Віник – кращий спосіб позбутися від безладу такого роду. А з килима його можна зібрати руками. Удачі.

Шматки розбитого скла

Прибирати бите скло завжди небезпечне заняття. Але якщо ви будете робити це пилососом, великий ризик зіпсувати його внутрішні деталі і зламати апарат. Зберіть великі шматки вручну (в щільних рукавичках) або просто підметіть все це.

Джерело.

You cannot copy content of this page