Речі, яких краще не робити: поради на кожен день тижня

Здавна відомо, що кожен день тижня пов’язаний з певною планетою. Кожна планета має свою характеристику, свій символ, своє число, свої камені та метал, а також свій колір.

І, як не дивно звучить, але сам одяг певного кольору може вплинути на ваше життя і навіть долю. Тому іноді корисно знати якого кольору одяг носити в той чи іншій день. Дивишся – і, від невеликої на перший погляд «дрібнички», змінюється життя.

З давніх-давен відомо, що понеділок – день важкий, саме тому в понеділок не починають будувати будинок, не збираються в далеку дорогу і не займають грошей.

Понеділок – день Місяця і всього що з ним пов’язано. У цей день людина відчуває себе більш дратівливою, сонною і втомленою. Саме в цей день люди більш схильні до смутку, співчуття і навіювання. Сприйняття світу підсвідомістю відбувається швидше і тому людина стає настільки дратівливою. Нічого не значущі фрази і слова можуть викликати образу і сльози. І щоб хоч трохи згладити свою дратівливість намагайтеся по можливості носити в одязі менше чорного кольору.

У цей день тижня бажано носити одяг білого, світло-сірого і сріблястого кольору. А в бірюзовому і світло-зеленому ви будете виглядати чарівно.

Метал понеділка – срібло, а камені – аквамарин, берил, перли і селеніт.

Вівторок – день Марса. Він вважається легким і веселим днем. У цей день дуже добре вирушати в далеку дорогу, переїжджати в інший будинок, починати будівництво і продавати нерухомість. Також в цей день добре подавати позов і вирішувати судові справи, а також купувати техніку.

Але в жодному разі в цей день не можна давати в борг. Небажано затівати сварки і вплутуватися в бійку, штовхати тварин. Люди в цей день більш запальні і схильні до гніву. Хоча Марс планета і войовнича – несправедливості по відношенню до інших не прощає.

У цей день тижня добре носити одяг червоного, малинового і чорного кольору. Якщо ви не хочете викликати відчуження людей постарайтеся у вівторок поменше носити одяг синього кольору.

Метал – сталь, залізо і золото. Камені – рубін, діамант, яшма і гранат.

Середа – середина тижня, день Меркурія – Бога торгівлі. Старі люди його називають порожнім. Пісний день. Тому в цей день небажано починати нову справу і переїжджати на нове місце. Цей день сприяє навчанню, писемності і торгівлі. Талісмани, якщо їх правильно зробити, принесуть успіх і удачу.

Творчим людям легше пишеться саме в цей день, особливо фантастам – адже саме в цей день вас можуть відвідати найнеймовірніші фантазії і бачення. Так що дорогі фантасти – придумуйте і пишіть.

А ще в цей день є щаслива хвилинка і якщо її «зловити», то виконається найзаповітніше бажання.

В день Меркурія бажано носити пастельні тони в одязі. Середа небайдужа до сірого, кремового, лимонного і бежевому кольором.

Метал – золото і ртуть. Камені – топаз, хризоліт, берил і смарагд.

Четвер – день Юпітера. День ділових людей, банків, судів і державних чиновників. Тому в цей день добре вирішувати всі банківські операції – відкривати і закривати рахунки, перевіряти виплати і займатися бухгалтерією.

Також в цей день добре вирушати в дорогу, переїжджати і купувати меблі. А особливо в цей день вдається покупка нерухомості. І саме в цей день добре повертати борги. Конфлікти небажані.

У четвер для підвищення добробуту бажано купувати в будинок червоні гвоздики. Прибирання квартири вас приємно здивує – все буде виглядати набагато охайніше і чистіше.

Якщо до сходу сонця вмитися водою з срібного посуду, то ви не будете піддаватися протягом тижня пpиcтpiту і заздрості. Якщо ви хочете. Щоб вас трималися гроші не носите в четвер речі рожевого кольору.

Четвер – день ділових людей і тому йому подобаються темно-сині, темно-зелені, а також фіолетовий всіх відтінків.

Камені четверга такі ж суворі, як він сам – сапфір, лазурит, опал і агат. Метали – платина і цинк.

П’ятниця – день Венери і кохання. Пісний день і тому також, як і в середу небажано починати важливих ділових зустрічей і переїздів. Але якщо вже зустріч неминуча, то постарайтеся виглядати добре – адже Венера відповідає за красу.

Цей день гарний для перукарень, модних масажних салонів, сауни і бутиків. У цей день добре купувати одяг і якщо ви сумніваєтеся яку з двох однакових кофтинок купити – беріть ту, яку тримаєте в лівій руці. Приділіть час саду і квітам.

Також в цей день добре прати одяг – білизна буде виглядати чистіше. Це день саун і косметичних процедур і саме в цей день слід зайнятися зачіскою і нігтями.

Якщо ви хочете залучити добру долю і щоб вона послала вам кохану людину – носіть одяг рожевого, блакитного і червоного кольору. Щоб не привертати неприємності – намагайтеся уникати жовтого кольору в одязі.

Метал цього дня – золото і мідь. Камені – гранат, рубін, корал і блакитний топаз.

Субота – шостий день тижня, день Сатурна. День розподілу скорботи і радості, день весіль і поминок.
Хороший цей день для переїздів і далекої дороги. Саме в суботу знахарі рекомендують «вигребти» в будинку всі кути і пройти будинок із запаленою церковної свічкою. Також вони радять міняти постільну білизну тільки по суботах – для сімейного благополуччя.

Субота – день вечірок і тому на них бажано з’являтися в чорно-блискучому одязі. Це позбавить вас від заздрісників і пристріту.

У суботу бажано носити всі кольори темних відтінків, зовсім небажано носити одяг коричневого кольору. Цим ви викличте тільки презирство до себе, бо вже давно коричневий колір вважався кольором переселенців, пустельників і біженців.

Метал – свинець. Камені такі ж похмурі і темні, як і сам король дня. Це – онікс, чорний агат, опал і синій сапфір.

Неділя – день Сонця, день світла і день відпочинку. Працювати в неділю грішно, а до 12-ї години дня бажано не їсти. Цього дня не в’яжуть і не шию, а також не обрізають волосся і нігті. Вони відповідають за гроші і силу, тому не просіть подруг зробити вам зачіску в неділю.

У цей день тижня бажано відвідати ліс або будь-яку відкриту водойму.

В день Сонця бажано носити його кольори – жовтий, оранжевий, білий, яскраво-червоний і малиновий. Постарайтеся уникати в одязі зеленого кольору.

Метал цього дня – золото. Камені – алмаз, рубін, янтар і жовтий топаз.

Автор – Ольга Гвоздьова