fbpx

Реготала, аж до сліз. Чого насправді хочуть жінки?

Одного разу короля Артура піймав інший цар і посадив у в’язницю. Потім він його пошкодував і сказав, що відпустить, якщо той відповість на одне дуже складне запитання. Королю Артуру давався рік, щоб знайти на нього відповідь. Якщо він не зможе відповісти, то його все ж буде страчено. А запитанням було всього лиш: “Чого насправді хочуть жінки?”

Король Артур опитував всю жіночу половину свого королівства протягом року, і ніхто не дав йому відповіді. Нарешті, йому сказали, що одна стара вiдьма може йому відповісти, але її ціна буде дуже високою. У короля не було вибору, він пішов до неї і запитав, чого вона хоче. Вона ж хотіла вийти заміж за його кращого лицаря Гаваіна. Вiдьма була мотoрошно страшна, стара, противна і мала тільки один зуб.

Артур сказав, що не хоче змушувати свого найкращого друга це робити і краще пoмpе. Тим не менш, Гаваін сказав, що життя Артура важливе для всього королівства, і він згоден одружитися на старій гидкій вiдьмі. Після цього вiдьма відповіла на питання Артура.

Вона сказала, що:

Жінки найбільше хочуть розпоряджатися своїм власним життям.

Життя Артура було врятовано, всі раділи, та настав час весілля. Лицар Гаваін був справжнім джентльменом, у той час як вiдьма огидно себе вела, їла руками під час весілля, відразливо танцювала і сміялась так, що кpов у жилах стигла, він не зважав на її поведінку і гідно приймав її такою, якою вона була.

Коли настала весільна ніч, Гаваін, згнітивши серце, зайшов до спальні. Перед його очима лежала найкрасивіша жінка, яку він коли-небудь бачив. Він здивовано запитав, що сталося. Вiдьма відповіла, що в подяку за хороше ставлення до неї, коли вона була страшною і гидкою, вона згодна половину часу бути молодою красунею, а половину часу – старою вiдьмою.

Потім вона сказала, що він повинен вибрати, якою він хоче, щоб вона була вдень, а якою вночі. Гаваін задумався. Чи хоче він, щоб днем ​​його бачили з красунею, а ночі проводити зі старою каргою, чи мати вдень ​​страшну вiдьму, через що над ним будуть насміхатись, а вночі бути з красунею?

Та він вирішив дати їй вирішувати самій. Після того як вiдьма почула ці слова, вона ошелешила його звісткою, що тепер завжди буде красунею, тому що він її поважає і дає їй можливість розпоряджатися своїм власним життям!

А яка ж мораль цієї довгої історії? А мораль така – не має значення, красива ваша жінка чи страшна, розумна чи дурна. Під усім цим вона все одно вiдьма

Читайте також: 5 причин, чому жінка стає красивішою з віком

Джерело.

You cannot copy content of this page