fbpx

Рейтинг найщедріших та екстравагантних знаків Зодіаку

Не кожен з нас, має таку рису характеру, як щедрість. Астрологи твердять, що, крім генів та вихованння, на щедрість людини впливає і те, під якою зіркою вона з`явилася на світ.

При виборі чоловіка багато дівчат звертають увагу на його знак Зодіаку.

1 місце

Найщедріший  знак зодіаку-Стрілець. Допомагати іншим- це звичка, ще з самого дитинства і Стрільці переконані, що це їхнє справжнє призначення.

2 місце

Срібло дісталося двом знакам Зодіаку, це Овен і Лев. Вони щедрі та екстравагантні до навколишніх з своїх якигось певних причин. Овни – тому, що хочуть бути завжди у всьому найкращими.  Лев, як справжній цар звірів, звик обдаровувати всіх королівськими подарунками.

3 місце

Бронза дісталася-Рибам, Водоліям та Близнюкам. Їх так навчили, що потрібно обов`язково допомагати тим, хто потребує допомогти, тому вони і рятують всіх. По-справжньому щедрими всією душею, вони можуть бути для тих, кого люблять.

4 місце

Четверте місце в рейтингу найщедріших посіли відповідно-Рак, Терези, Скорпіон. Скорпіони щедрі тільки з близькими, їм вони віддають останнє. Раки тягнуть все в дім і витрачають багато коштів на ремонт і облагородження власної оселі. Терези готові ділитися, але тільки, якщо в цоьму є і певна користь їм самим.

5 місце

Трійку скупих посідають Телець, Діва та Козеріг. Вони не вважають за потрібне витрачати гроші на все підряд. А стараються добре подумати і все правильно розподілити.

You cannot copy content of this page