fbpx
Поради

Рейтинг вірності за знаками Зодіаку, цей знак якщо захопиться іншою, його не зупинять ні клятви у вірності, ні штамп у паспорті, ні діти

Чоловіки присягаються у любовній відданості, але не всі виконують обіцянки. На думку астрологів, ставлення сильної статі до другої половинки залежить від дати народження.

1 місце – Телець

Еталон відданості та чесності. Завжди буде поруч незалежно від життєвих обставин. Закохується один раз і на все життя. І не зрадить, не подивиться в бік інших дам і не кине в біді.

2 місце – Рак

Вірність – особливість знаку. Що б не відбувалося, ніколи не відвернеться від коханої. Дбайливий до неможливості чоловік часто переходить усі межі. У прагненні перетворити життя коханої на казку оточує її гіперопікою та позбавляє самостійності.

3 місце – Терези

Готовий присвятити все життя пошукам другої половинки. Витрачає на них всю енергію та сили. Не стане розмінюватися на дрібниці і руйнувати сімейне щастя через інтрижки на стороні. Не дозволяє собі навіть подумки зрадити обраниці.

4 місце – Козеріг

Любовна ідилія для нього – індикатор щасливого та благополучного життя. Якщо у відносинах з дівчиною не все гладко, втрачає впевненість у собі та зазнає поразки в інших сферах. Щоб цього не допустити, намагається стати ідеальним партнером.

5 місце – Лев

Складна натура із бунтарським характером. Слідкує за репутацією і намагається зберігати вірність коханій. Часто не може впоратися з емоціями і може захопитися іншими дівчатами. Після переймається докорами совісті і обіцяє більше не піддаватися такому.

6 місце – Діва

Здатний на чисте та щире кохання. Всерйоз налаштований на тривалі стосунки та готовий працювати над ними. При цьому легко заводить романи на стороні зі спортивного і фізичного інтересу. Не вважає їх зрадою і не розуміє, у чому причина невдоволення другої половинки.

7 місце – Овен

Нестандартний зрадник. Говорить про вірність і клянеться у вічній відданості. Стримує обіцянку до першого великого переполоху. Вважає за краще перечікувати сімейні кризи в обіймах інших.

8 місце – Скорпіон

Чоловік без комплексів. Не намагається створити видимість вірного чоловіка. Захоплюється черговим неправильним зв’язком. Занадто гарячий і велелюбний готовий до заборонених пригод у будь-який час доби.

9 місце – Водолій

Вільний завжди, у всьому та скрізь. Його можна затягнути під вінець, але не вдасться утримати в обіймах. Якщо захопиться іншою жінкою, його не зупинять ні клятви у вірності, ні штамп у паспорті, ні діти.

10 місце – Близнюки

Один із найвітряніших зрадників. Вміє красиво доглядати і пускати пилюку в очі. Обожнює дівчину і носить її на руках рівно до того моменту, поки на горизонті не замаячить чарівна незнайомка.

11 місце – Риби

Класичний хлопець-гуляка. Його не влаштовують серйозні стосунки з однією жінкою. Крутить романи одночасно з кількома. При цьому примудряється фліртувати з іншими та мріяти про нові любовні пригоди.

12 місце – Стрілець

Занадто закоханий у цей світ, щоб обмежувати себе у коханні. Серйозні стосунки для нього гірші за в’язницю. Не готовий проміняти свободу та пригоди на побутову рутину у шлюбі. Живе на повну та не обмежує себе ні в чому.

You cannot copy content of this page