Ремонт завершено, мама повернулася в квартиру і все було добре, але до певного моменту. Тиждень тому вона мені зателефонувала і сказала, що зникло два перстня і ​​кольє з її коробочки, яка була в шафі з усіма іншими речами. Мама пішла одразу до сусідів, які і робили їй ремонт

У маминій квартирі зараз на повну йде ремонт і ним займаються сусіди, які живуть на два поверхи нижче. У нас завжди з ними були хороші стосунки і часто сиділи один у одного в гостях. Коли вони дізналися, що мама хоче зробити ремонт, то відразу ж запропонували свої послуги і назвали ціну в кілька разів менше ринкової. Звичайно ж мама відразу погодилася і ті взялися за ремонт.

Необхідно було переробити всю квартиру, але скажу чесно, з роботою вони справлялися дуже добре. Робили все швидко і якісно. У квартирі завжди була тітка Олена, її чоловік Сергій і їх дочка Ксюша. Так би мовити, всією сім’єю працювали. Ніяких проблем взагалі не виникало, мама жила в іншій квартирі і періодично приїжджала подивитися, як йдуть справи.

Ось підійшов до кінця ремонт, мама повернулася в квартиру і все було добре, але до певного моменту. Тиждень тому вона мені зателефонувала і сказала, що зникло два перстня і ​​кольє з її коробочки, яка була в шафі з усіма іншими речами.

Моєю першою думкою було те, що вона сама кудись прибрала і просто забула, але вона мені відразу сказала, що все золото зберігала в одному місці і частина там так і лежить. Вона відразу ж пішла до сусідів, але ті були приголомшені цією новиною. Та й ми самі розуміли, ну не могли вони взяти у нас щось, надто вже давно всі дружать і відносини дуже хороші.

Але така впевненість була тільки в тітці Олені і її чоловіку, а ось на рахунок їх дочки були сумніви. Ксюша вже давно подавала ознаки «поганої дитини». Їй всього 15 років, але вона вже періодично не ночувала вдома і гуляла з компаніями, старший за неї мало не на 10 років. Батьки як тільки не намагалися вправити їй мізки, але нічого не виходило.

Зрозуміло, що коли її запитали, вона відразу ж сказала, що нічого не брала і про існування золота в природі взагалі не в курсі. І ось вчора дзвінок від мами. Вони обдзвонювали всі ломбарди міста і в одному з них вона знайшла своє кольє і перстні. Як сказали за описом, приходила дівчинка з світлим волоссям на вигляд років 14-16 з повнолітнім хлопцем, який це все і здавав. А коли туди приїхали і показали фото, то вони відразу впізнали Ксюшу.

Відразу ж їдемо до сусідів, вдома була лише бабуся. Коли їй все розповіли вона негайно зателефонувала тітці Олені, а потім вже і Ксюші. Маленька злодійка одразу зрозуміла, що потрапила в дуже погану ситуацію для себе і просто вимкнула телефон з криками, що вона нічого не брала. І ось минуло вже 2 дні. Ксюша на дзвінки не відповідає і вдома не з’являється.

А ми думаємо, як повернути вкрадене і що взагалі робити.