Ретроградний Уран з 20 серпня по 31 грудня: чим буде особливий цей період і чого потрібно остерігатися

20 серпня розпочинається період зворотного руху Урана. Ця планета пробуде в ньому до кінця року і принесе нам чимало проблем. Однак астрологи стверджують, що багато з них будуть переборними і їх можна буде розв’язати.

Нас чекає досить непростий період, в який астрологи радять позбавлятися від шкідливих звичок, які блокують енергетику. Якщо цього не зробити, переживати труднощі і падіння буде набагато складніше, аніж зазвичай.

Сфера любові і спілкування на ретроградний Уран

Любов постраждає від Урана в зворотному русі найбільше. Ретроградність планети продовжить наділяти людей прагненням до бунтарства і боротьби з усталеними правилами, але це буде відбуватися стихійно. Потрібно буде проявляти обережність, кидаючись словами і здійснюючи якісь вчинки, тому що ви можете легко образити когось із близьких, другу половинку, друга.

Планета змушує переоцінювати своє життя і своє ставлення до неї. Часом під час ретро-руху це призводить до того, що люди розлучаються, тому що їм важливіше відчувати себе вільними, а не щасливими. Потім, через кілька місяців, коли енергетика Урана устаканиться, люди зазвичай починають шкодувати про свої вчинки, слова.

Ще зворотний рух планети заблокує можливість людей відчувати чужу енергетику, переживання і настрій. Люди стануть холодними і відстороненими. Це позначиться на загальному настрої в сім’ях, в робочих колективах. З’явиться тяга до егоїзму.

Настрій і здоров’я людей з 20 серпня

В цілому люди сфокусовані під час звичайного руху Урана на духовній сфері, але ретроградність планети змушує нас відмовлятися від духовного розвитку на користь роботи. Через це також може виникнути відчуття, що ми рухаємося не в тому напрямку, в якому повинні. Намагайтеся не слідувати за швидкоплинними бажаннями, щоб не переживати потім про наслідки.

Уран може серйозно підірвати здоров’я, але не безпосередньо, а опосередковано. Йдеться про шкідливі звички, які можуть проявитися вже в кінці серпня. Намагайтеся не піддаватися емоціям і не дозволяти собі повертатися до цих звичок.

Фінанси і робота в період зворотного руху Урана

Уран змушує нас досліджувати щось нове, робити відкриття. Це планета вчених і новаторів, але з 20 серпня все зміниться в протилежну сторону. Стереотипи і забобони, а також консервативність поглядів будуть переважати в усьому світі. Не виключено, що наукова і творча робота стануть, перестануть розвиватися. Буде дуже важко займатися креативною діяльністю.

З іншого боку, фінансова сфера стане дуже важливою. Духовність відійде на другий план, поступившись місцем прагненню до матеріального. Астрологи вважають, що найпродуктивнішою стане монотонна і важка робота, особливо фізичного характеру.

Дальні поїздки і відрядження можуть принести деякий успіх, але проводити весь свій час в подорожах не варто, тому що на ретроградном Урані можливі непередбачені зриви планів. Поки планета рухається в зворотному напрямку, випадковості будуть превалювати над передбачуваними подіями.