fbpx

Рецепт успіху: як зварити яблучний компот і залучити щастя

Приготування будь-якої їжі і напоїв можна перетворити в ритуали для залучення щастя. Цей напій припаде до душі як дорослим, так і дітям, допоможе поповнити запас вітамінів, а також приверне в життя позитивні зміни.

1. Приготувати компот з яблук не складе труднощів: для цього знадобляться сухі або свіжі солодкі яблука, вода і м’ята за смаком. На 2 літри компоту потрібно 700-800 грам яблук без серцевин і 200-300 грам цукру. Компот можна вживати відразу після приготування або заготовити на зиму.

Для свіжого і смачного компоту яблука нарізають часточками, додають цукор і доливають 2 літри чистої води. Його варять на повільному вогні, помішуючи, і вимикають, коли рідина закипить. Після цього в компот додають гілочку м’яти, накривають кришкою і дають настоятися 10-15 хвилин. Головним секретом такого компоту будуть слова, які читають для залучення успіху:

«Яблука стиглі, сонячним світлом зігріті, росою вмиті, силами Землі нагодовані, користь мені принесіть, успіх в життя залучіть. Як компот п’ю, так і щастя в дім притягну».

2. Для приготування заготовок на зиму в стерилізовані банки нарізають яблука з видаленими серцевинами, потім заливають окропом і закривають кришками на 15 хвилин для настоювання. Кількість яблук і цукру може бути будь-яка за смаком. Через 15 хвилин рідину з банок зливають в каструлю, додають цукор і варять сироп після закипання пару хвилин. Готовий сироп знову розливають по банках і закочують кришки. Після цього банки перевертають кришками вниз і загортають теплою ковдрою до повного охолодження.

Для того, щоб напій привертав успіх, в кожну банку перед закручуванням додають листочок м’яти і примовляють:

«Вітамінами на зиму запасаюся, хвороби виганяю, успіх залучаю. Як баночку відкрию, солодкий компот вип’ю, так і щастя в життя приверну, від будь-якого лиха себе вбережу».

You cannot copy content of this page