Рідний брат позбавив сім’ї на 5 років: Одного разу дорогою на роботу він побачив молоду жінку схожу як дві краплі води на ту, яка йому постійно бачилася уві сні. Він підійшов до неї і заговорив, Марина звинуватила його в зраді. Це була його дружина

У Микити прекрасна дружина Марина і донечка, якій нещодавно виповнився рік. Подружжя дуже щасливі і будують плани на майбутнє. У Микити є рідний, на два роки старший, брат Микола, який з дитинства заманює молодшого в екстремальні види спорту. Ще півроку тому вони домовилися, що у вересні поїдуть на сплав по якійсь гірській річці.

Марина відмовляла чоловіка від поїздки, але той лише пообіцяв, що це останній раз. Микита і Микола поїхали. Але вже готуючись до повернення додому, молодший брат сильно вдарився головою і втратив пам’ять. Брат відвіз його в лікарню, а сам відповідав на дзвінки з телефону молодшого. Микита провів у лікарні близько півроку і коли його виписали, то пам’ять до нього так і не повернулася.

Йому постійно уві сні являлась якась світловолоса жінка і маленька дівчинка. Микола був весь час поряд і він вважав, що більше рідних тут немає. Микита поступово відновився, але пам’ять лише показувала йому уривки з дитинства. Однак образ жінки і дівчинки не виходив з його голови. Чоловік поїхав у рідне місто, але в квартирі в якій він жив раніше жили інші люди. Може брат помилився адресою, адже ніхто з сусідів його не пам’ятає.

Тоді Микита пішов у поліцію в надії дізнатися про себе щось нове. Йому допомогли і знайшли всі дані: де народився, хто батьки і де навчався. Також йому сказали, що він одружений і у нього є дитина. Хоча в паспорті не було нічого. Микола відновив йому документи після нібито їх втрати. Повернувшись до брата, він став розпитувати його чому той мовчав. Але брат лише сказав, що після того, що сталося дружина з донькою кинули його і думали, що він не видужає. Вони поїхали у невідомому напрямку і, як кажуть їхні спільні знайомі, то у дружини вже інший чоловік.

Микита повірив йому, але почуття тривоги не залишало його. Йому хотілося знайти дружину і поговорити з нею. Якщо у них не вийде знову бути разом, то хоч з дочкою буде спілкуватися і дізнається про себе щось нове. Чоловік почав пошуки, але дружини ніде не було. За місцем прописки вона давно не проживала, а батьків і родичів знайти не вдалося. Чоловік уже зневірився знайти сім’ю, адже минуло цілих 5 років.

Одного разу дорогою на роботу він побачив молоду жінку схожу як дві краплі води на ту, яка йому постійно бачилася уві сні. Він підійшов до неї і заговорив, Марина звинуватила його в зраді. Що він кинув їх з донькою і зараз робить вигляд, що нічого не було. Як виявилося Микола написав з номера телефону брата, що він кидає її і у нього інша сім’я. І дає термін тиждень, щоб вона з’їхала з його квартири. Сам же Микола навідувався кілька раз до неї нібито допомогти, а після відмови стати його коханою перестав з’являтися.

Микита влаштував сильний скандал брату і добре зіпсував йому зовнішній вигляд. Той пояснив все тим, що давно закоханий в Марину і хотів, щоб вона була з ним. Микита з сім’єю зараз живуть добре, а з братом більше ніхто ніколи не бачився і не спілкувався.

Фото ілюстративне – Pixabay