fbpx

Рік ми з чоловіком збирали гроші на відпустку. Хотіли залишити дітей з бабусею і відпочити удвох. Думаєте, я відпочину цього року? Ні. Чоловік, в компанії своєї мами, полетів за кордон

Як я це допустила цю поїздку? Просто: в останній момент виявилося, що я втратила закордонний паспорт.

Як справа була:

Нещодавно свекруху кинув черговий коханець і вона, вся в розпачі, захотіла розвіятися. А чоловік мав дурість при матері ляпнути про відпочинок, та швиденько синові голову і запаморочила:

– Твоя мама жодного разу в житті ніде не була. У молодості – можливості не було, адже я про тебе піклувалася. Зараз ось братика твого рощу. Так і пoмpу, світ не побачивши. Пощастило дружині твоїй – хороший чоловік у неї: і на відпочинок звозить, і все що вона захоче – купить. А я? Кому я потрібна?

– Мама, з’їздити ще. Які твої роки?

– А ви путівки купили вже? А то у мене знайома в турфірмі працює, може знижку зробити. – запропонувала свекруха.

Приймати допомогу від матері чоловіка – собі дорожче, чесне слово. Але мій чоловік думав по іншому. Він з радістю вхопився за цю міфічну можливість заощадити.

А через кілька днів після цієї розмови, свекруха навідалася до нас в гості, що було дуже рідкісною подією. Попивши чаю, вона майже відразу пішла. І приходила вона зовсім не дарма – про те, що це вона вкрала мій закордонний паспорт, я дізналася не одразу.

Путівки були заброньовані. І чого такому хорошому туру пропадати? Чоловік вирішив поїхати зі своєю матір’ю. Ми з’їздили в офіс і переоформили путівку на свекруху, яка світилася від щастя. Потім мати чоловіка привезла мені свого сина зі словами:

– Я з твоїм старшим сиділа, поки ти в пoлoгoвoму будинку була. Тепер твоя черга.

Молодшому братові чоловіка 12 років. У нас двоє своїх – я в другому декреті. Два тижні, поки вони там будуть відпочивати, я повинна була сидіти з братом чоловіка. У мене ж немає своїх турбот і клопоту. Причому, мене навіть не запитали – потрібен мені тут цей хлопчик чи ні.

Розбираючи речі цієї дитини, в кишені штанів я знайшла свою загранку. Влаштувавши допит брату мого чоловіка, я прийшла в лють: свекруха дала мій документ своїй дитині і попросила його непомітно кудись підкинути.

Я подзвонила чоловіку і здала йому матір з потрохами, що моя втрата – її рук справа. Я зажадала щоб вони негайно повернулися додому.

– Ну що зараз вдіяти? Відпочинемо та повернемося, все оплачено. Я поговорю з мамою, не переживай. – сказав чоловік.

– У сенсі, поговориш? Ти ще пальчиком їй погрозив! Негайно повертайтеся! Плювати мені, що все оплачено! Вона вкрала мій відпочинок! Нахабно просто взяла і вкрала! – обурення захлеснуло мене з головою.

Почувши про що ми розмовляємо, свекруха почала кричати. Голосний вереск свекрухи чула навіть я:

– Дружина – не родич! Я – твоя сім’я. І я маю право відпочити зі своїм сином! За що цю тунеядку по курортам возити? Ось я тебе наpoдила, виростила! А вона тільки вдома на дивані валяється, нічого не робить!

Я кинула трубку. Раз чоловік не хоче їхати додому, то і немає у нього більше домy!

Читайте також: Оксані ставало з кожним днем ​​все гірше і гірше, вона просилася додому, але її коханий Дімка чомусь не хотів цього, він говорив, що вдома їй буде погано. І поки дружина згaсaла в лікaрні він знайшов іншу

Сидіти з дитиною свекрухи я не буду! Після такого недбалого вчинку з її боку.

Я зателефонувала батькові свекрухиного молодшого сина і поставила його перед фактом: або він забирає свою дитину, або я відведу його в поліцію як кинутого. Вже через годину цей злющий мужик забрав свого сина.

Телефон я відключила, речі чоловіка зібрала. Нехай відпочиває там з матусею, нехай. Я потім відпочивати поїду – на аліменти, які буде платити чоловік на двох дітей. Живемо ми в моїй квартирі, так що ділити нерухомість нам не доведеться. Нехай мамусі своїй «спасибі» скаже.

Позначки:
facebook