Різко похолодало, Аня дістала теплу курточку і раптом виявила за підкладкою ключі від квартири колишнього чоловіка, які вони майже рік тому шукали. Думала подзвонити і віддати, але передумала. Вона ж жінка, а жіноча помста повинна бути жіночою

Це сталося в родині моєї двоюрідної сестри, років 10 тому. Посварилися вони з чоловіком грунтовно (жили вони у цивільному шлюбі). Причину я вже не пам’ятаю, та й не важлива вона. Анька дрібнички спакувала, та й з’їхала до мене в кінці осені.

Пара-трійка місяців минуло вже. Різко похолодало, Аня дістала теплу курточку, і раптом виявила за підкладкою ключі від квартири чоловіка, які вони майже рік тому шукали. Думала подзвонити і віддати, але передумала. Вона ж жінка, а жіноча помста повинна бути жіночою.

Буквально через кілька днів їй випала нагода по-жіночому помститися. Аня збігала на ринок, закупилась всякою смачною всячиною і приїхала за рідним адресою. Холодильник невинно чистий. Що і треба було довести. Добре у неї цілий день вільним виявився. Вона зварила борщик, приготувала плов, помила посуд, знищила всі сліди своєї присутності (крім їжі на плиті і наповненого холодильника) і пішла.

Просто поїхала до себе чекати результату. Годині о 8 вечора пролунав дзвінок: – Привіт, дорога, скажи мені чесно, це ти? Я не зійшов з розуму?

Виявляється, він прийшов додому, на автоматі підійшов до холодильника, дістав ковбасу, сів за комп. І похолов від несподіванки, він удома один. Ключів ні у кого немає. Батьки дуже далеко. А на плиті – гаряче! Помстилася! Заодно і помирилися.

Фото ілюстративне спеціально для Особлива