fbpx

Родичі Феді тикають в мою сестру пальцем, обзивають племінницю. Федя ж, навпаки, благородний мученик: підібрав дружину після зради і виховує чуже кoдло

У Люби з чоловіком довго не виходило зaчaти дитину. Пройшовши мільйон всіляких обстежень, виявилося ось що: ні Люба, ні Федя, її чоловік, не можуть мати дітей. Тоді вони вирішили удочерити дівчинку. Люба, з посмішкою на вустах, сказала:

– У всьому є свої плюси: зате я можу сама вибрати cтaть дитини.

Імітація вaгiтнoсті була повною: Люба підкладала подушку під одяг і обговорювала по телефону результати УЗД і aнaлізів зі свекрухою. Вони з чоловіком вирішили поїхати за місто, сказавши всім що «на свіже повітря», а по факту – щоб мати чоловіка не прийшла невчасно.

«Пoлoги» пройшли успішно. Саме тоді у Люби стався перший конфлікт з матір’ю Феді, Надією Сергіївною.

– Як ви посміли не покликали мене на виписку моєї внучки! Я близько не підійду до цієї дитини! – кричала розсерджена новоспечена бабуся, відвідавши молодих батьків, які після «пoлoгів» переїхали назад до міста.

І дійсно: до тих пір, поки моєї племінниці не виповнилося півтора року, бабуся її ні разу не бачила. Зате потім, Надію Сергіївну немов прорвало: внучку вона бажала бачити щодня, вона душі не чула в чарівній білявій дівчинці.

Так би все і тривало, якби не одне але: до четвертого року життя у племінниці змінився колір волосся, і вона стала володаркою світло-рудої шевелюри. Тут то і закралися у Надії Сергіївни сумніви в батьківстві Федіньки.

Нишком від сина, Надія Сергіївна зробила аналіз на спорідненість себе і внучки. Отримавши на руки папірець, що підтверджує відсутність родинних зв’язків, свекруха сестри поїхала до сина додому розбиратися.

Вломившись в квартиру з видом переможниці, Надія Сергіївна жбурнула результати експертизи в обличчя Люби і скомандувала Феді:

– Збирайся! Ти повертаєшся додому! І поцікався у своїй гyлящoї дружини, хто батько її дитини!

Федя, сам особисто збирав довідки для удочеріння, знітився, обізвав дружину занепалою жінкою, і поїхав з мамою. Через півгодини після його відходу, Люба отримала повідомлення від чоловіка: «Я не можу розповісти мамі про удочеріння. Через кілька днів повернуся, поговоримо.»

У той день, відразу після дзвінка Люби, я приїхала до неї додому. Такого підлого вчинку від Феді ніхто не очікував. Ледве заспокоївши сестру, в істериці, я забрала племінницю з садка.

Федя повернувся через кілька днів з виглядом побитого собаки:

– Люба, я не можу сказати мамі про дочку. Вона мене зжере, не пробачить, що їй відразу не сказали, ти ж знаєш мою маму. Я сказав, що пробачив тебе за зраду і буду виховувати дочку, не дивлячись ні на що. Мені так погано, мама мене обізвала всяко і вигнала, сказавши що ростила мене зовсім не таким.

Читайте також: Оксані ставало з кожним днем ​​все гірше і гірше, вона просилася додому, але її коханий Дімка чомусь не хотів цього, він говорив, що вдома їй буде погано. І поки дружина згaсaла в лікaрні він знайшов іншу

Свого чоловіка моя сестра пробачила. Вони продовжують жити разом і виховують доньку. Тільки Надія Сергіївна псує моїй сестрі життя всіма доступними способами: всі Любині сусіди в курсі, що дитину вона нагуляла; наша мама теж була не в курсі удочеріння, тому після дзвінка свекрухи сестри зі звинуваченнями «ви виростили пoвiю дочку», мамі довелося все розповісти.

Родичі Феді тикають в мою сестру пальцем, обзивають племінницю. Федя ж, навпаки, благородний мученик: підібрав дружину після зради і виховує чуже кодло.

І Федю ситуація, що склалася дуже навіть влаштовує. Він уже сам починає вірити в слова матері. Все частіше в його словах, звернених до Люби прослизають фраза: «це твоя дитина». А Люба його любить, і заради свого боягузливого чоловіка не сперечається з тим, що її виставили уособленням вселенського зла.

Правду кажуть: любов зла.

You cannot copy content of this page