Родимки, як і колір очей, можуть розповісти про долю жінки. А у вас багато родимок?

Так само, як і колір очей, родимки можуть багато розповісти про характер і долю жінки. Вважається, що їх кількість і розташування на обличчі й тілі вказують на певні особистісні якості. Родимки найчастіше стають родзинкою, яка доповнює унікальний жіночий образ. Хто не пам’ятає родимку на щоці знаменитої Мерилін Монро?

Найбільше фактів про характер дівчини показують родимки на обличчі. Наші прабабусі уважно стежили за появою родимок у своїх дочок і внучок, часто точно передбачаючи їх майбутнє.

Значення родимок на обличчі

Родимка на лобі або на лінії росту волосся говорить про схильність до точних наук, розвиненому розумінні навколишнього світу.

Родимка на скроні в усі часи вважалася міткою, яка вказує на здатність до екстрасенсорики.

Якщо у дівчини є родимка біля брови – їй в житті доведеться багато плакати.

Родимка біля правого ока вказує на холоднокpoвність, а лівого – на здатність до ясновидіння.

Вважається, що родимки на вусі або біля нього говорять про здатність тонко розрізняти брехню.

Родимка на правій щоці – на щастя в шлюбі, на лівій – вказує на великі творчі здібності.

Родимка на носі – це вроджене вміння відстоювати свої інтереси.

Родимки біля рота і на підборідді – до яскравої, але складної долі.

Значення родимок на тілі у жінок

За словами біоенергетиків, велика кількість родимок на тілі говорить про безліч минулих втілень. Деякі родимки і родимі плями ретельно ховалися від очей сторонніх: вважалося, що в них міститься обережна сила.

Сильними оберегами вважаються родимки в пахвових западинах, на ребрах і на щиколотці. У народі вважалося, що жінка, яка має відмітини на всіх трьох названих частинах тіла, може виявитися вiдьмою.

Родимки на плечах і спині вказують на працьовитість: такі жінки не бояться праці і в разі необхідності можуть взятися за будь-яку важку роботу.

Родимки на руках говорять про талант до цілительства і медицини: часто жінки з рясно посипаними родимками руками стають хорошими психологами, медичними сестрами або лікарями.

Якщо у жінки є родимки на гpyдях, швидше за все, вона paнима і дуже чутлива.

Читайте також: Чому ніколи не можна ставати і сідати на поріг?

Родимка на животі – до щасливого материнства, а якщо родимок на цій частині тіла більше чотирьох, то у жінки буде багато дітей.

Родимки на внутрішній стороні стeгна і сiдницях – до забезпеченого життя і фінансового успіху.

Родимки на правій нозі кажуть про часті переїзди в майбутньому, а на лівій – вказують на спонтанність і любов до пригод.

Вважається, що родимки на долонях і ступнях мають велику родову силу: жінка, що має їх з дитинства, є берегинею свого роду в трьох поколіннях. На думку фахівців родимки, які раптово з’явилися після 30 років, вказують на прояв екстрасенсорних здібностей.

Джерело.