росія перейшла до плану “Б”, нарешті він у них з’явився – Подоляк

росія підготувала план “Б” чергового наступу на Україну. Наразі у Генштабу ЗСУ є чітке бачення, як боротися з російськими окупантами.

Про це сказав радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

“Росіяни сьогодні хочуть перейти до так званого плану “Б”. Нарешті він у них з’явився, бо у них не було інших планів, окрім оцих своїх заяв про 72 години чи 5 діб візьмуть всю Україну під контроль, поставлять усіх на коліна і таке інше.

Сьогодні вони переформатувались і концентрують свої сили, які у них залишились, а ресурсів у росіян достатньо, бо вони ще не настільки потерпають від санкцій, бо нам важливо, щоб партнери жорсткіше підходили до цього, бо кожен день РФ отримує гроші за енергоносії, а тому ми б хотіли, щоб ці санкції були суттєвішими, щоб у росіян закінчились гроші на війну проти України.

Вони сьогодні концентруються на Донбасі та сході України, півдні та хочуть нам там створити якийсь “ленінградський сценарій”, щоб отримати якісь перемоги та “продати” це на внутрішньому ринку, бо сьогодні вони можуть тільки “продавати” Бучу та жорстокість. Але вони хочуть ще щось додати”, – сказав Подоляк.

Також радник голови ОП наголосив, що активні бойові дії зараз відбуватимуться на сході України. Україна зараз готова до нового наступу російських окупантів.