fbpx
Скандал,  Шоу-бізнес

«Рот потрібно закривати!»: Леся Нікітюк посварилась з суддею прямо на паркеті шоу

Леся Нікітюк, яка є учасницею шоу “Танці з зірками” після виступу в третьому ефірі, який пройшов 9 вересня, посварилася з суддею Владом Ямою прямо під час ефіру. Ведуча заткнула рот Ямі.

Леся Нікітюк та її партнер Максим Єжов виступили у третього ефіру “Танців з зірками” з самбою. Однак в рухах телеведучої Влад Яма побачив недоробки.

“Скажу як є, з горішками все добре. Обертаються. Класно. Але стопи.  Ось стоїш класно, коли ж починаєш танцювати. Не бий мене, мамо, мокрий тpycами, — заявив Яма — Закривати потрібно стопи, коліна закривати, ноги закривати.”

У цей же момент Леся Нікітюк не стримала своїх емоцій.

“Рот потрібно закривати!” — випалила вона, викликавши подив телеведучого Юрія Горбунова і усіх глядачів.

“Не знаю, чи треба так говорити суддям” — зазначив Горбунов. У свою чергу, Яма зайняв своє місце і не став далі коментувати танець пари.

Уже після шоу Леся і Влад зробили у себе на сторінках дописи, у яких прокомментували те, що сталось.

Читайте також: Балерина не змогла стримати сліз: Оля Полякова жopcтоко пожартувала над Катериною Кухар (відео)

“Вчорашній ефір був дуже емоційним, і багато хто не стримував виразів. Окрику Лесі Нікітюк, звичайно, не можна було не помітити. Насправді, так, я поставив низьку оцінку за не дуже вдалу самбу. Але якби я ставив оцінку тільки за поведінку, то була б одиниця. Однак я все ж оцінив роботу і той невеликий прогрес, який пара зробила за тиждень. Але взагалі вважаю, що таких висловлювань не повинно бути на шоу. Якби це були професійні змагання, пара була б дискваліфікована в той же момент. У шоу пара залишилася. Сподіваюся, вони зроблять певні висновки “, — написав від себе Яма.

Леся Нікітюк вирішила записати коротке відео, яке опублікувала Instagram-сторіз.

“Хочу сказати, що висловлювання Влада Ями в мою адресу третій ефір поспіль були некоректними. Він чоловік, який танцює вже багато років, а я на сцені третій тpaxaний раз. І це несправедливо так виражатися по відношенню до мене”, — вказала на відео телеведуча.

You cannot copy content of this page