Розбили телефон – чекайте невдач. Чому в жодному випадку неможна користуватись розбитим телефоном

Постарайтеся запрограмувати свою енергетику на успіх: так у вас буде набагато більше можливостей безболісно долати труднощі в житті. Навіть якщо ви розіб’єте телефон або зустрінетеся з іншого поганою прикметою – наприклад, розсипана сіль, – то вам буде простіше відігнати негативні наслідки.

Як можна нейтралізувати погані прикмети, пов’язані з телефоном

Розбитий телефон дуже схожий за своєю енергетикою з непрацюючими годинами. Це дуже важлива для нас особиста річ, тому розбити телефон майже завжди означає лише одне – потрібно якомога швидше його полагодити або купити собі новий. Джерело

Статус важливої і особистих речей робить телефон таким собі хранителем спокою, тому неполадки в роботі цього пристрою можуть спричинити за собою проблеми в житті, проблеми з самопочуттям і удачею в цілому.

Прикмети з розбитим телефоном

Якщо розбився тільки екран, але в цілому телефон працює, то експерти радять якомога обережніше ставитися до незнайомих або малознайомих людей. Ця прикмета може створити певні проблеми в спілкуванні з колегами, начальством. Небажано в такі періоди давати людям неправдиві обіцянки, брехати. Будь-який прояв нечесності, швидше за все, буде розкрито відразу, що знизить рівень довіри людей до вас.

Якщо телефон розбився вщент і навіть не включається, то це може говорити про початок нової глави у вашому житті, причому не обов’язково негативної. Так, фінансові витрати в зв’язку з покупкою нового телефону можуть принести багато проблем, але в цілому ця подія може вказати на те, що життя скоро зміниться на краще.

Дуже важливо те, наскільки телефон дорогий. Якщо це дуже дешева модель, то, розбивши його, можна сподіватися на те, що проблеми обмежаться невеликими зривами планів. Дорогі телефони розбиваються з більш негативними наслідками.

Також важливо враховувати, наскільки ваш телефон дорогий особисто вам як річ. Наприклад, дуже важливу роль відіграє його вік. Якщо ви ходите з телефоном років п’ять, то, розбивши його, ви можете поставити під удар свої важливі справи на роботі і вдома. Якщо телефон не викликає у вас ніякої емоційної прихильності, то наслідки будуть максимально нешкідливими.

Якщо ви розбили не свій телефон, то прикмета каже про зраду. Ймовірно, в найближчі кілька днів хтось із знайомих може вас підвести, зрадити або сильно образити. На найближчі кілька днів краще буде оточити себе оберегами від заздрісників і недоброзичливців. Це допоможе вам залишитися на плаву і обійти стороною погану прикмету.

Читайте також: Щастя вже близько: 3 знаки Зодіаку, для яких лютий буде приголомшливим

Також дуже важливо пам’ятати, що велику роль відіграє день тижня, в який ви розбили телефон. Наприклад, якщо ви зробили це в понеділок, то краще відкласти покупку нового на наступний день: у першу добу будь-які витрати можуть бути небезпечними. Розбити телефон в п’ятницю – до швидкого краху планів. У неділю – до родинних сварок й інших дрібних неприємностей.

Якщо телефон впав, але не розбився, то вас чекає велика удача в найближчі дні. Але слід уточнити, що ця прикмета не працює у випадку з ударостійкими телефонами.